1000 TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

Hocam sonunda adam gibi öneren birisi. Hocam 1300 TLye çıkaramam bütçeyi 1000 tlyi zor gördüm zaten attığınız logitech ürününde ışık olsa direkt alacağım ama ışık yok
O dediğin marka kategorisine Cooler Master de giriyor mu? Model hakkında pek bir bilgim yok fakat öneriliyordu genel olarak.

Hocam ben burada meyve önerisi beklerken siz gelip patlıcan yazarsanız bence 1 gün susturulmanız gerekir baksanıza konudan alakasız sizin saçma sapan Rampage mesajlarınız var
Klavye önerdim işte marka olarakta öneride bulundum benim ne saçma mesajım var anlamadım? Konu dışına çıkmak istemiyorum iyi akşamlar.

Atar mısın modeli?

Hocam bu 3 klavye arasında kaldım. Sizce hangisini alayım para olarak bir sıkıntım yok bu 3 model arasında.

Hocam bu 3 klavye arasında kaldım. Sizce hangisini alayım para olarak bir sıkıntım yok bu 3 model arasında.
Ne yalan söyleyeyim K552'nin bu kadar edeceğini düşünmüyorum. Marka olarak bakacaksak Gamakay Redragon'u ezer geçer.
Kargoyla beraber 1150TL falan tutuyor, 150TL daha zorla bütçeni bunu al bence. Pişman olmazsın.

Hocam ilk kez Cooler Master klavye dudum genelde kasa ve soğutucu üretirler YouTube'dan bakmak lazım bunu da düşünürüm alacağım zaman çok teşekkürler.

O dediğin marka kategorisine Cooler Master de giriyor mu? Model hakkında pek bir bilgim yok fakat öneriliyordu genel olarak.

Ne yalan söyleyeyim K552'nin bu kadar edeceğini düşünmüyorum. Marka olarak bakacaksak GamaKay Redragon'u ezer geçer.
Kargoyla beraber 1150TL falan tutuyor, 150TL daha zorla bütçeni bunu al bence. Pişman olmazsın.

Hocam attığım 3 modele baksak daha iyi olacak ben zaten bütçemi çok zorlayarak 1000 TL yazdım bu 3 model arasındayım şu anda. Ona göre bir öneride bulunursanız çok iyi olur.

Hocam ilk kez Cooler Master klavye dudum genelde kasa ve soğutucu üretirler YouTube'dan bakmak lazım bunu da düşünürüm alacağım zaman çok teşekkürler.

Hocam attığım 3 modele baksak daha iyi olacak ben zaten bütçemi çok zorlayarak 1000 TL yazdım bu 3 model arasındayım şu anda. Ona göre bir öneride bulunursanız çok iyi olur.
İkinci el sitelerinden kapalı kutu / az kullanılmış Mizar MZ60 alamaz mısın? 650TL'den başlıyordu.

Geri
Yukarı