1000 TL'ye kadar mekanik klavye onerisi

Ben ilk kez klavyeye bu kadar para verdim, heycanla gelmesini bekliyorum.
Bende aynı şekilde hocam, normalde en fazla klavyeye 400TL felan veriyordum bi klavyeye bu kadar fazla para verdim. Bir de benim eski klavyem Reddragon K512 %120 daha büyük. Ama şu an klavyeye alıştım, ses kontrolleri felan onları da yapıyorum güzel klavye. Merakınız varsa video yukarda :D

Bende aynı şekilde hocam, normalde en fazla klavyeye 400TL felan veriyordum bi klavyeye bu kadar fazla para verdim. Bir de benim eski klavyem Reddragon K512 %120 daha büyük. Ama şu an klavyeye alıştım, ses kontrolleri felan onları da yapıyorum güzel klavye. Merakınız varsa video yukarda :D
Videoyu dün izleyip yorum yapmıştım 😀. Bim, A101, rampage'in ucuz klavyelerini kullanıyordum çağ atlamışımdir herhalde 😂

Hocam hangi switchi oneriyorsunuz?

Yellow switchler nasildir hocam bilginiz var mi? Tepkime suresi oyunlar icin cok iyi diyorlar.
@cumali_032
Tepkime süresi felan gerek yok hocam, diğerlerinin de aynı istediğinizi seçin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tepkime süresi felan gerek yok hocam, diğerlerinin de aynı istediğinizi seçin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Brown aliyorum o zaman. Bir de bu bahsettiginiz ikici urun bedava cikmadi bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı