1000 TL'ye kadar palm grip 18-19cm fare önerisi

1000TL'yi geçmeyecek şekilde tüm önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler.

Hocam normalde 1100 lira olan ASUS ROG Keris şu an İtopya'da indirimde 750TL tavsiye ederim ben aldım diyecektim ki stoklar tükenmiş en ucuz 1010 lira şu an

Normalde ROG Keris önerirdim fakat büyük eller için palm grip tutuşa uygun değil diye biliyorum. Onun için Sensei Ten veya Prime FPS modellerine bakın bence.

Kablolu kablosuz fark eder mi?

Belirtmeyi unutmuşum kablolu lazım.

Hocam ROG Keris mi model o mu yoksa SteelSeries Prime mı? Ve bu üçü de 18cm palm için uygun mu? İnternette çok şey okudum tam olarak anlayamadım uygun olup olmadıklarının.

Hocam normalde 1100 lira olan ASUS ROG Keris şu an İtopya'da indirimde 750TL tavsiye ederim ben aldım diyecektim ki stoklar tükenmiş en ucuz 1010 lira şu an

Stok gözüküyor hocam.

Son düzenleme:

Hocam ROG Keris mi model o mu yoksa SteelSeries Prime mı? Ve bu üçü de 18cm palm için uygun mu? İnternette çok şey okudum tam olarak anlayamadım uygun olup olmadıklarının.

Stok gözüküyor hocam.
Glorious Model O diğer modeller göre daha kötü bir sensöre sahip. Tavsiye etmem.

Detaylı boyutlarına bu siteden bakabilirsin:

Stok gözüküyor hocam.

Bana göre ROG Keris ama arkadaşlar daha iyi bilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı