1000 TL'ye klavye önerisi

Red Switch değilmiş sanırım. Hibrit mekanik diyor. Tam mekanikte değilmiş sanırım.
Tam mekanik bir klavye. Sadece membrane klavyelerde kullanılan alt tabaka kullanılıyor. Bence çok sesli değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tam mekanik bir klavye. Sadece membrane klavyelerde kullanılan alt tabaka kullanılıyor. Bence çok sesli değil.

@hadwiger @TÇB hocam fiyatlar geçen seneki dolar kuruyla aynı olduğu zaman göre bile çok yüksek sanırım. Stoklar ve gemi kargo ulaşım maliyetlerinin artmasından dolayı sanırım. Çünkü dolar 7 olsa bile bunlar normalde bu fiyatlarda satılan ürünler değilmiş sanırım. Adam dolar 6.5 iken 550TL'ye aldım diyor. Şimdi dolar 7, 600TL civarı olması gerekirken 900TL'ye indirim bekliyoruz :D. Kafama K70 modelini koydum sanırım. Çünkü 1000TL'de sanırım en iyisi K70'in RGB modeli sanırım. Bundan sonra K70 modelini tamamen kafaya koyuyorum. Artık indirimlerine bakacağım, bulursam direk alacağım. Başka klavye yok sanırım beğeneceğim ve bu fiyatlarda K70'e denk. Aorus ve TUF K3 500TL civarına düşmezse, alacağım klavye K70 modeli. Artık 1 ay indirim kovalarım :D. Bu arada İtopya'ya mail attım, K70'i 899TL'den web stoğuna koyarsanız hemen alacağım diye bakalım :D.
@TÇB @hadwiger K68 Red modelini aldım hocam. Daha oyunda kullanamadım, boş vaktim olursa deneyeceğim. Tuşlar biraz sert gibiydi, böyle takır tukur, ama yumuşak dokunduğunda sonuna kadar bastırmadan algılıyor. Sanırım Red Switch olduğundan dolayı. Gayet hoşuma gitti, ağır bir klavye onu fark ettim. Görünüşü gerçekten çok iyi. Red modelinin aydınlatması kaliteli duruyor. RGB alacaktımda, normalde kasada ve Mouse'ta bile farklı ışıkları sevmediğimden hep tek kırmızı ışıkta ayarlayıp kullanıyordum, Red'in uyumlu olacağını düşündüm. İkinizde çok yardımcı oldunuz birçok farklı açtığım konuda, teşekkür ederim :).

Dosya Ekleri

• 365C8EC1-371C-429B-9CFB-FA754E51EE8D.jpeg
    365C8EC1-371C-429B-9CFB-FA754E51EE8D.jpeg
    257,9 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı