1000 TL'ye kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

Libarian

Centipat
Daha fazla  
Bütçe 1000TL. Kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi için bir konu açtım. Duruma göre bütçe esnetilebilir. Önerilerinizi bekliyorum. Kulaklığı daha çok müzik dinlerken ve görüşmelerde kullanacağım. Ağırlıklı olarak görüşmelerde kullanacağım.

Şöyle limitin şu kadar lira üzerinde daha iyisi var bu fiyata sizin yerinizde olsam biraz daha koyup onu alırdım dediğiniz kulaklıklarıda önerebilir misiniz?

Elite 3'e göre Elite 4 Active almam bu fiyat farkına değer mi? İki kulaklığıda bilmiyorum. Eğer gerçekten bu kadar değecekse almayı düşünürüm.

Bu kadar çıkmışken Jabra Elite 5 almam daha mantıklı değil mi?

Son düzenleme:
Elite 3'e göre Elite 4 Active almam bu fiyat farkına değer mi? İki kulaklığıda bilmiyorum. Eğer gerçekten bu kadar değecekse almayı düşünürüm.

Bu kadar çıkmışken Jabra Elite 5 almam daha mantıklı değil mi?
Sitesinde yazan bilgiye göre 4'ün üstüne 2 mikrofon daha koymuş. Sanırım bir de şarj istasyonunun batarya hacmi daha fazla onun haricinde pek bir şey bulamadım.

O fiyata çıkacaksanız Sennheiser'lara da bakabilirsiniz ama:

Sitesinde yazan bilgiye göre 4'ün üstüne 2 mikrofon daha koymuş. Sanırım bir de şarj istasyonunun batarya hacmi daha fazla onun haricinde pek bir şey bulamadım.

O fiyata çıkacaksanız Sennheiser'lara da bakabilirsiniz ama:

sennheiserın bu modelinde mikrofon kalitesi kötü.

İnternetten incelemelerini izleyince gördüm kötü olduğunu. Jabra Elite 5 daha iyi bir mikrofon kalitesi sunuyor.

Bütçe 2000 TL olacak şekilde konuşmalarda sıkıntı çıkarmayacak kulak içi kulaklık önerebilir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı