1000 TL'ye kulaklık önerisi

clowiax

Picopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam biraz bütçenin üstünde ama yaklaşık 2 senedir bu kulaklığı kullanıyorum, genelde FPS oyunları oynuyorum ses kasma vs. açısından hiçbir sıkıntı çekmedim. Bir göz atmanızı öneririm.

Hocam biraz bütçenin üstünde ama yaklaşık 2 senedir bu kulaklığı kullanıyorum, genelde FPS oyunları oynuyorum ses kasma vs. açısından hiçbir sıkıntı çekmedim. Bir göz atmanızı öneririm.

hocam vallaha bende ararken onu buldum büyük ihtimal onu alacağım gayet herkeste beğenmiş beyazını alacağım sanırım

bağlantı girişi usb olunca ne oluyor 3.5mm olunca ne oluyor ?

Hocam vallaha bende ararken onu buldum büyük ihtimal onu alacağım gayet herkeste beğenmiş beyazını alacağım sanırım.

Bağlantı girişi USB olunca ne oluyor 3.5mm olunca ne oluyor?

USB'li model olan BlackShark v2'de ses kartı bulunuyor ve pedleri kumaş, 3.5mm olan BlackShark V2 X'de ise ses kartı bulunmuyor, pedlerin içi ve dışı deri sana değen kısım kumaş o yüzden çok terletmiyor.
Başka farkları vardır elbet ama benim bildiklerim bu kadar.

USB'li model olan BlackShark v2'de ses kartı bulunuyor ve pedleri kumaş, 3.5mm olan BlackShark V2 X'de ise ses kartı bulunmuyor, pedlerin içi ve dışı deri sana değen kısım kumaş o yüzden çok terletmiyor.
Başka farkları vardır elbet ama benim bildiklerim bu kadar.
ses kartı olunca ne oluyor olmayınca neo luyor

Yeni konular

Geri
Yukarı