1000 TL'ye kulaklık tavsiyesi

İkisi de çok yakın kulaklıklar. Konfor olarak Cloud Alpha S daha iyi gözüküyor. Mikrofon konusunda G Pro X daha iyi. Ses kalitesi bu fiyat aralığında birbirine çok yakındır ancak G Pro X daha nötr ve biraz tizli bir kulaklıktır. Bas seviyorsan senlik değil veya yazılımla çözersin. Ses seviyesi düşük bulanlar varmış o konuda bir şey diyemeyeceğim ama ikisi arasından ben şahsen Logitech'e şans verirdim bas istiyorsan Cloud Alpha S seçebilirsin veya Razer modellerine bakabilirsin bas yoğun modeller çıkarıyorlar hep. Kraken Ultimate veya Blackshark gibi.

MH650 bunların sınıfında değil değil mi hocam? Bu arada bu arkadaşları da etiketleyeyim. Yorum yaparsanız sevinirim.
@Lux ultisi kullanan kedi
@DontBeatME
@Awdiki @BerkeP @Monolova @Umut 77 @krstphlvn @Overclock lu CARBON TOZU @Ahmeren @Apaçi Atcı@StarDustArmy @Batina @domates12 @batufener94
@PanzerTR
Hepsiburada.

Ses seviyesinde bence bir sorun yok. %50 üzerine almıyorum bile.

AirPods'un son ses seviyesine kadar, %70'lere aldığımızda temiz çıksın bana yeter. Net ses kasabileyim istiyorum ve filmde ambiyansı yaşatırsa çok iyi olur.

Evet o modellerin rakibi diyebiliriz ancak MH 650 diğer modelellere daha ucuz satılıyor fiyat olarak. Ucuz fiyata aldıysanız kullanılabilir aslında ama İtopya açılan kulaklıkları iade olarak almıyor o yüzden pek diyebileceğimiz bir şey yok aslında deneyip almak lazım yada iade kabul eden bir siteden almak gerekiyor.
Bu bahsettiğiniz kulaklığa baktığımda 7.1'i çok beğenmişler. Konfor ve mikrofon kalitesi de iyi ses kalitesini de beğenmişler genel olarak. Ama ses olayı çok kişiseldir kimisi beğenir kimisi beğenmez.

@Camila hocam ben sizi Apple kulaklık konusunda gördüm. Kulaklıktan çok iyi anlıyorsunuz sanırım. Oyuncu kulaklığı ariyorumda, yılbaşında indirimde alacağım, bütçem 1000TL civarında olacak. MH650 kulaklığı iade edeceğim denemeden, sizce g Pro X mi Cloud Alpha s mi yoksa Cloud 2'de oyun için gayet iyi midir? Genel olarak oyun için alacağım, film ambiyansınıda iyi yansıtırsa güzel olur ama asıl amaç rekabetçi FPS oyunlarda ses kasmak için. Müzik için AirPods ile dinliyorum zaten, yeterli oluyor. Tavsiyelerinizide bekliyorum.
Yani Cloud 2 biraz eski bir kulaklık ama 11.11 ve black friday günlerinde 680 lira civarına alınabiliyordu. O fiyata bulursanız güzel olur bence alabilirsiniz. 750-800 üstü için almaya değmez artık. Diğer kulaklıkları denemedim ama G Pro X de tasarım olarak Cloud serisine benziyor. G Pro X ayrıca yazılım desteği sunuyor, daha yeni bir kulaklık. Eğer 1000 lira altına bulursanız alabilirsiniz. İncelemelerine baktığım zaman Logitech'in mikrofonu daha iyi, kutu içeriği daha zengin.

Yani Cloud 2 biraz eski bir kulaklık ama 11.11 ve Black Friday günlerinde 680 lira civarına alınabiliyordu. O fiyata bulursanız güzel olur bence alabilirsiniz. 750-800 üstü için almaya değmez artık. Diğer kulaklıkları denemedim ama G Pro X'de tasarım olarak Cloud serisine benziyor. G Pro X ayrıca yazılım desteği sunuyor, daha yeni bir kulaklık. Eğer 1000 lira altına bulursanız alabilirsiniz. İncelemelerine baktığım zaman Logitech'in mikrofonu daha iyi, kutu içeriği daha zengin.

Hocam ben yayın yapmadığım için mikrofonu çok önemli değil. Ses kasmak çok önemli. O sesi bana iyi vermesi önemli. MH650 sizce o kaliteyi verebilir mi? Fiyat bandıda indirimde 599 TL'ye aldım ama fiyatı 800 TL civarında. İptal edip Cloud 2 alsam mı diyorum ama çok eski. Bunları da 3-4 yıl kullanmayı hesap edersem, G Pro X sanırım en mantıklısı ama onunda mikrofonundan o kadar pahalı olması gereksiz geliyor benim için.

Hocam ben yayın yapmadığım için mikrofonu çok önemli değil. Ses kasmak çok önemli. O sesi bana iyi vermesi önemli. MH650 sizce o kaliteyi verebilir mi? Fiyat bandıda indirimde 599 TL'ye aldım ama fiyatı 800 TL civarında. İptal edip Cloud 2 alsam mı diyorum ama çok eski. Bunları da 3-4 yıl kullanmayı hesap edersem, G Pro X sanırım en mantıklısı ama onunda mikrofonundan o kadar pahalı olması gereksiz geliyor benim için.
Bana göre 600 liraya aldıysanız bence buna değer diye düşünüyorum fakat İtopya'dan aldığınızdan bu biraz risk açıkçası :). 600 liraya çoğu zaman stereo kulaklık alınabiliyor bence iyi fiyata almışsınız. Cloud 2 eski bir kulaklık ve ona yakın bir ses kalitesi vardır diye düşünüyorum. Cloud 2 için mantıksız ama Logitech ucuz olsa olabilirdi.

Bana göre 600 liraya aldıysanız bence buna değer diye düşünüyorum fakat İtopya'dan aldığınızdan bu biraz risk açıkçası :). 600 liraya çoğu zaman stereo kulaklık alınabiliyor bence iyi fiyata almışsınız. Cloud 2 eski bir kulaklık ve ona yakın bir ses kalitesi vardır diye düşünüyorum. Cloud 2 için mantıksız ama Logitech ucuz olsa olabilirdi.

Neden risk hocam? :D. Korkutmayın ahah :D. Logitech G Pro X 1100 TL olursa alsam mı diyorum ama almamam daha mantıklı sanırım. Ses kasmak için o kadar para ödemek mantıksız dediler. 700TL civarındaki kulaklıktada çok iyi sez kasılır dediler. James Donkey 712'den sonra umarım farkı hissettirir mh650.

Neden risk hocam? :D. Korkutmayın ahah :D. Logitech G Pro X 1100 TL olursa alsam mı diyorum ama almamam daha mantıklı sanırım. Ses kasmak için o kadar para ödemek mantıksız dediler. 700TL civarındaki kulaklıktada çok iyi sez kasılır dediler. James Donkey 712'den sonra umarım farkı hissettirir mh650.
Valla o fiyata düşerse olabilir ama dediğim gibi deneme imkanınız olsa Blackshark v2 deneyin Logitech'in sesine çok benzer bir kulaklık ancak mikrofonu ve sağlamlık konusunda geride. Araştırdığım kadarıyla öyle söyleniyor. MH 630 incelemesini görmüştüm oldukça beğenilmişti. 650'de zaten USB olarak geliyor o da iyidir bence.
Ek olarak ses kasan adam her türlü ses kasıyor yani size şunu deyim 50 liralık kulakiçi İphone kulaklık alan arkadaşım zamanında tabi bu fiyat :) çok iyi ses kasıyor. Biraz kulak yapısına ve ekolayzır ile çoğu kulaklık ile ses kasılır tabi bazıları ayak sesi daha fazla vermesiyle kasmak kolaylaşır ama en çok iş sizde kalır.

Vallahi o fiyata düşerse olabilir ama dediğim gibi deneme imkanınız olsa Blackshark V2 deneyin Logitech'in sesine çok benzer bir kulaklık ancak mikrofonu ve sağlamlık konusunda geride. Araştırdığım kadarıyla öyle söyleniyor. MH 630 incelemesini görmüştüm oldukça beğenilmişti. 650'de zaten USB olarak geliyor o da iyidir bence.
Ek olarak ses kasan adam her türlü ses kasıyor yani size şunu deyim 50 liralık kulak içi iPhone kulaklık alan arkadaşım zamanında tabii bu fiyat :) çok iyi ses kasıyor. Biraz kulak yapısına ve ekolayzır ile çoğu kulaklık ile ses kasılır tabii bazıları ayak sesi daha fazla vermesiyle kasmak kolaylaşır ama en çok iş sizde kalır.

Çok Teşekkür ederim hocam. MH650'yi kullanacağım o zaman. Çok sağ olun yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı