1000 TL'ye Masaüstü Bilgisayar Tavsiyesi

XHexmenX

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da gördüğünüz gibi, PC tavsiyesine ihtiyacım var. Dikkat çekerim PC tavsiye toplama yapmayın. Bütçem 1000 TL. LoL'u kasmadan oynayabileceğim bir şey olsun. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
www.hizlial.com: HP Pro3500 G9E60ES Intel Pentium G2030 3.0GHz 4GB 500GB FreeDOS
Madem toplama değil hazır istiyorsunuz gösterelim. Ekran kartından feragat ederek HP adı altında bu kasayı alabilirsiniz fakat toplamadan daha zayıf kalacaktır. İleride en basitinden bir HDD yada RAM yükseltmesi yapacağın zaman garanti dışı kalacaktır. Tabi karar size kalmış olsada bir önceki yorumdaki sistem hem geleceğe yönelik hemde hazır sistemlerden daha avantajlı

O sistem için 50Lira kasaya ilave edip, HDD'yi 1TB olarak 50 lira daha ekleyerek alırsanız tek eksiğiniz birkaç ay sonra 4GB ram olacaktır ki bu süreç içinde kasaya toplamda 250TL kadar harcayıp yerinde bir sistem toplanacaktır

Merhaba arkadaşlar, başlıkta da gördüğünüz gibi, PC tavsiyesine ihtiyacım var. Dikkat çekerim PC tavsiye toplama yapmayın. Bütçem 1000 TL. LoL'u kasmadan oynayabileceğim bir şey olsun. Şimdiden teşekkürler.
Dostum 2000 tl ye topladığım grafik ve oyun tabanlı pc mi satıyorum oyuncu kasası monitörü ve HP printer ile beraber ulaş bana konuşalım. 5366636612 ismim Kaan istediğin her oyunu ve fazlasını yapmak için fırsat.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı