1000 TL'ye Oyun kulaklığı önerisi

kukokora

Hectopat
1000 TL'ye kulaklık almışken müzikte dinlemek istiyorum telefona bağlamak. Günlük hayatta da kaba duruyor deyip kullanmamak istemiyorum. Açıkçası o kadar para vermişken müzik dinleyincede kendimi nasıl oyun oynarken içinde hissediyorsam onda da içinde olmak istiyorum. Kablolu kablosuz fark etmez ama önceki kulaklığım Logitech Di 4 sene kullandım kendi kendine kablosu temassızlık yaptı ve haliyle hiçkimse yapmadı o yüzden kabloludan da korkuyorum diyebilirim tabii kablosuzda da batarya sıkıntısı var ama batarya değiştirilir diye umuyorum. Sayın arkadaşlarım fiyat aralığı 1000 TL civarı diyebilirim. 1500 zorlayabiliriz ama çokta zorlamak istemiyorum çünkü zorlarsam o zaman Arctis Pro falan da aşırıya kaçmak istemiyorum ama almışken de sıkıntı çıkartsın istemiyorum tüm önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de o aralıkta 1 ay en az araştırıp asus rog delta aldım hocam hem rahat kulağınız çok büyük değilse hemde ses kalitesi mükemmel ve desibel herts vb tüm değerleri emsallerinden iyi steel series hep 20-20000 ve sesdesibeli düşük

Steel series arctis 7: 1200 civarı
Ya da
Steel series arctis pro:1300 ya da 1400 tl ydi sanırım
Evet öyleydi ama kararımı verdim razer nari ultimate alıcam
Ben de o aralıkta 1 ay en az araştırıp asus rog delta aldım hocam hem rahat kulağınız çok büyük değilse hemde ses kalitesi mükemmel ve desibel herts vb tüm değerleri emsallerinden iyi steel series hep 20-20000 ve sesdesibeli düşük
Bende öyle baya Bi araştırdım ama o Tür kulaklıkları güvencesi yok artık kullanıxalsın garantisi biticek kablosu takılıxak bitti ya da başka bişey çünkü başıma geldi o kads r para verip 2 senelik kullanmak istemem o yüzden kablosuz ya da kablosu çıkan şeylere baktım arctis pro gibi ama sonra Bi kulaklık fstkettim razer nari ultimate ve onu alıcam yıl başında
Razer nari ultimate olarak verdim kararımı teşekkür tavsiyeniz için duydum o kulaklığı iyi diyorlar ama almışken biraz da pahalı bişey alıcam teşşekkürler

Kardeş valla 1 aydır kafayı buldum diyebilirim bu konu yüzünden ama uzun araştırmalarım sonucu Bi kulaklık buldum gayet güzel razer nari ultimate ama sen naısl Bi tarz istiyorsun ona göre öneririm

Ben de 1 ayi gecti hala arastiriyorum delircem artik. Ben sadece oyun kulakligi istiyorum muzik veya film icin var zaten kulakligim. Oyunlarda deli gibi ses kasacak bir kulaklik. Ses kartiyla beraber olan. Ozellikle Cs Go’da kasmak icin. Kablosuz olmasi tercihim ama olmazsa da olmaz napalim yeter ki bi kulaklik aliyim artik. Mikrofonu da kotu olmaz herhalde boyle bi kualklik bulursam zaten

Ben hala tavsiyelere acigim :) bulamiyorum ya bulamiyorum oyun kasmalik bi kulaklik bulamiyorum
Razer nari ultime iyi ses kasılıyor diye duydum ama dersen ki daha başka bişey arctis 7 daha çok sohbet için bence ama iyi ses kasılır pro da keza öyle eğer müzik dinlemicek olsam arctis 7 veya corsair vaid pro filan alır geçerdim
Ben de 1 ayi gecti hala arastiriyorum delircem artik. Ben sadece oyun kulakligi istiyorum muzik veya film icin var zaten kulakligim. Oyunlarda deli gibi ses kasacak bir kulaklik. Ses kartiyla beraber olan. Ozellikle Cs Go’da kasmak icin. Kablosuz olmasi tercihim ama olmazsa da olmaz napalim yeter ki bi kulaklik aliyim artik. Mikrofonu da kotu olmaz herhalde boyle bi kualklik bulursam zaten
Hımm o zaman bu ses kasma lar için hyperx de çok önerilen bir kulaklık hatta unlost kullanıyor fiyatında gayet uygun flight filanda öneriliyor
Hımm o zaman bu ses kasma lar için hyperx de çok önerilen bir kulaklık hatta unlost kullanıyor fiyatında gayet uygun flight filanda öneriliyor

Razer nari ultime iyi ses kasılıyor diye duydum ama dersen ki daha başka bişey arctis 7 daha çok sohbet için bence ama iyi ses kasılır pro da keza öyle eğer müzik dinlemicek olsam arctis 7 veya corsair vaid pro filan alır geçerdim

İlk Artcis 7 yi alip geciyodum. İtopyada 799 liraydi ama cok arastirdim, baya kotuymus ses kasmada falan asiri kotu oldugu icin vazgectim.
Vaid pro’nun da yenisi elite modeli ciktigi icin almadim o da 650 ye dusmustu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı