1000 TL'ye oyuncu koltuğu önerisi

Praudh

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi, sağlıklı günler. Başlıkta da belirttiğim gibi 1000 TL bütçem var. Biliyorum çok değil ama bu fiyatlarda önerebileceğiniz oyuncu koltuğu var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Hocam şu var en yakın ama ne kadar iyidir bilemiyorum çok bir şey beklememek lazım. O fiyatlara genelde sadece kol dayama sırtlık falan kısımları oluyor.

Bu tarz ürünler yerine çok daha kaliteli ofis sandalyeler var. Uzun ömürlü olmaz maalesef bu ürün.

Bu tarz ürünler yerine çok daha kaliteli ofis sandalyeler var. Uzun ömürlü olmaz maalesef bu ürün.
Haklısınız sadece fiyat olarak en yakın oyuncu koltuğu adı altında bir öneri yapmak istedim ancak fiyatlar uçmuş 1000TL'ye sadece sırtlık kısmı olan yastığını falan alabiliyorsunuz. 😆

Haklısınız sadece fiyat olarak en yakın oyuncu koltuğu adı altında bir öneri yapmak istedim ancak fiyatlar uçmuş 1000TL'ye sadece sırtlık kısmı olan yastığını falan alabiliyorsunuz. 😆
Maalesef hocam durum vahim. Düzgün marka olan en baz oyuncu koltukları bile aşırı pahalı yazık.

Peki ortalama iyi bir oyuncu koltuğu desem ne önerirsiniz. F/P olursa çok iyi olur. Eğer bütçemi çok aşarsa ofis sandalyelerine de bakarız.

Geri
Yukarı