1000 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
1000

yusufziya61

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 3060 ryzen 5 5600
Meslek
Öğrenci
1k bütçen var. mikrofonu iyi olsun, rahat olsun, FPS oyunlarında ses kayabileyim. Önerilerinizi bekliyoruz.

Bütçe artarsa bunu alın.
Artmazsa bunu alın.

Bütçe artarsa bunu alın.

Artmaz ise ne almalıyım?

Bütçe artarsa bunu alın.
Artmazsa bunu alın.

Şu an kendim kullanıyorum ve açıkçası memnun değilim onun yerine o fiyatta bu modeli.

HyperX Cloud Core 7.1 HX-HSCC-2-BK/WW Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

1000 TL civarında da bu modeli öneririm.

Bütçe artarsa bunu alın.
Artmazsa bunu alın.

Bu ürün HyperX Cloud Core 7.1 HX-HSCC-2-BK/WW Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Razer BlackShark'tan daha iyi değil mi? Kendim 3 4 gün kullandım iade ettim. Biraz küçük geldi bana. Onun dışı idare eder bir kulaklık. Arada bir Amazon'da bu kulaklık 1100TL'ye düşüyor. Takip etmenizi öneririm. https://www.amazon.com.tr/HyperX-Cloud-Core-HX-HSCC-2-BK-WW/dp/B08HQW9SGP

HyperX Cloud Core şuan benim elimde fakat içinden ses kartı çıkmadığı için iade edip Cloud 2 alacağım.

Kısa bir süre de deneyimlemiş olsam da malzeme kalitesi ve ses kalitesi güzel. Alınabilir güzel bir kulaklık.

Şu an kendim kullanıyorum ve açıkçası memnun değilim onun yerine o fiyatta bu modeli.

HyperX Cloud Core 7.1 HX-HSCC-2-BK/WW Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

1000 TL civarında da bu modeli öneririm.

1000 TL altında başka önerebileceğiniz kulaklıklar var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı