1000 TL'ye palm grip mouse önerisi

The Lord

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. 4 sene civarı G300s kullandım son zamanlarında makro tuşlarında sorun oluşmaya başlamıştı. Sonrasında kedimin de yardımı ile kullanılmaz hale geldi. Belirli bir süredir idareten M100 kullanıyordum elim 17cm civarı palm grip şeklinde tutuyorum. Appinde makroların yeterince iyi özelleştirilebilir olması G300s tarzı önemli sensör açısından da fiyatına değebilecek bir mouse önerisi olan var mı?
Öneriniz var mı hocam? @Aodien_yigit

Ergo isterseniz SS Prime var 600₺ civarı. İstemezseniz indirimde Model O Minus var İtopya'da. İkinci ele yönelirseniz kablosuz daha kaliteli model bulabilirsiniz.

Ergo isterseniz SS Prime var 600₺ civarı. İstemezseniz indirimde model o minus var İtopya'da. İkinci ele yönelirseniz kablosuz daha kaliteli model bulabilirsiniz.

Prime şu anlık ikinci plan minus için de delikli istemiyorum açıkçası ikinci elde fiyatlara bakmak lazım ciddi bir fark yoksa gerek yok gibi.

Merhaba. 4 sene civarı G300s kullandım son zamanlarında makro tuşlarında sorun oluşmaya başlamıştı. Sonrasında kedimin de yardımı ile kullanılmaz hale geldi. Belirli bir süredir idareten M100 kullanıyordum elim 17cm civarı palm grip şeklinde tutuyorum. Appinde makroların yeterince iyi özelleştirilebilir olması G300s tarzı önemli sensör açısından da fiyatına değebilecek bir mouse önerisi olan var mı?
Öneriniz var mı hocam? @Aodien_yigit

Fiyatına değecek SS Prime var lakin G300s tarzı değil, G300s tarzı fiyatında değecek bildiğim bir mouse yok şu an maalesef hocam.

Geri
Yukarı