1000 TL'ye PSU Önerisi

Hayatimda ilk kez Pc topliyorum cok anlamam, bu sistem icin neyi tavsiye edersiniz ?
cevabınız için teşekkür ederim
Yanlış bilgi veriyor, PSU tüm sistemin sağlığını etkileyen en temel parçalardan biri. Şuan stok sorunu var diye PSU'lar pahalı bu yüzden yapacak birşey yok gerekirse 1K da verilmeli. Sana 3 tane PSU attım bunlardan birini seçebilirsin. Bence CX750F en iyi seçenek.

Yanlış bilgi veriyor, PSU tüm sistemin sağlığını etkileyen en temel parçalardan biri. Şuan stok sorunu var diye PSU'lar pahalı bu yüzden yapacak birşey yok gerekirse 1K da verilmeli. Sana 3 tane PSU attım bunlardan birini seçebilirsin. Bence CX750F en iyi seçenek.
Yanlış yönlendirmeyin. 500 lira daha az verilip işlemciye yatırım yapılabilir. O fiyata da gayet iyi PSU'lar var.

Yanlış bilgi veriyor, PSU tüm sistemin sağlığını etkileyen en temel parçalardan biri. Şu an stok sorunu var diye PSU'lar pahalı bu yüzden yapacak bir şey yok gerekirse 1K da verilmeli. Sana 3 tane PSU attım bunlardan birini seçebilirsin. Bence CX750F en iyi seçenek.

PSU sistemin en temel parçalarından biri bu konuda haklısınız ancak böyle bir sisteme 1000TL'lik bir güç kaynağı gereksiz olur. Güç kaynağına 500TL verilip artan bütçe ile işlemci 10600K yapılabilir. Güç kaynaklarında aşırı bir stok sorunu yok ayrıca sadece bazı ürünlerde bulunuyor.

PSU sistemin en temel parçalarından biri bu konuda haklısınız ancak böyle bir sisteme 1000TL'lik bir güç kaynağı gereksiz olur. Güç kaynağına 500TL verilip artan bütçe ile işlemci 10600K yapılabilir. Güç kaynaklarında aşırı bir stok sorunu yok ayrıca sadece bazı ürünlerde bulunuyor.
Onu anlatmaya çalışıyorum zaten.

Geri
Yukarı