1000 TL'ye RGB tam boy klavye önerisi

Bütçe
1000
Hocam siz ne düşünüyorsunuz? Yurt dışında RGB olan K522 Türkiye de Rainbow özelliğine sahip. Ne alayım?

Ben bunu alacağım ama ATM gitmeye üşeniyorum.

bu klavyenin olayı ne? Artısı eksisi nedir diğer muadil klavyelere göre?

Biraz baktım hocam fena değil ama forumda sorun yaşayanlar olmuş.
Huano Red Switchlere sahip, aydınlatması gayet yeterli, beyaz ve tam panel. Siyah ve beyaz ek keycapsler çıkıyor kutu içeriğinden, modüler yapıda. Aigo A100 de var ama aydınlatması yok, bütçe artarsa HyperX Alloy MKW100 de bakılabilir.

Fiyatı arttıkça artıyor, ciddiyim 650-700'den fazla edecek bir klavye değil TR pazarında. Paranızla rezil olmayın, indirimle Gamakay MK61 falan düşüyor o fiyatlara, her açıdan daha iyi.

Huano Red Switchlere sahip, aydınlatması gayet yeterli, beyaz ve tam panel. Siyah ve beyaz ek keycapsler çıkıyor kutu içeriğinden, modüler yapıda. Aigo A100 de var ama aydınlatması yok, bütçe artarsa HyperX Alloy MKW100 de bakılabilir.

Fiyatı arttıkça artıyor, ciddiyim 650-700'den fazla edecek bir klavye değil TR pazarında. Paranızla rezil olmayın, indirimle Gamakay MK61 falan düşüyor o fiyatlara, her açıdan daha iyi.

Ben çıldırmak üzereyim bu da türkçe değil. Neden böyle yapıyor bu üreticiler?

Bunda RGB yok.

Fiyatı arttıkça artıyor, ciddiyim 650-700'den fazla edecek bir klavye değil TR pazarında. Paranızla rezil olmayın, indirimle GamaKay MK61 falan düşüyor o fiyatlara, her açıdan daha iyi.

Mk 61 yurt dışı ve İngilizce klavye bozulsa karşımda muhattabım yok ondan dolayı Redragon alacağım.

Ben çıldırmak üzereyim bu da Türkçe değil. Neden böyle yapıyor bu üreticiler?

İngilizcede olmayan harfler çünkü.

Mk 61 yurt dışı ve İngilizce klavye bozulsa karşımda muhattabım yok ondan dolayı Redragon alacağım.

İngilizcede olmayan harfler çünkü.
Hocam onu biliyorum türkiye pazarına açılan bir klavyede olmaması ne kadar mantıklı? Redragon da öyle yurt dışında rgb olan klavyeleri buraya gelip türkçe olunca Rainbow koymuşlar.

Tam panel olarak alternatifler sınırlı maalesef. MKW100 dışında aklıma gelmiyor başka, ürün burada 1260TL, Nays ile daha uyguna gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı