1000 TL'ye Ryzen 5500 için simsiyah kule tipi soğutucu önerisi

Bilmediğimden soruyorum, şimdi bu kule soğutucu daha mı sessiz çalışacak stoğa göre? Yani boşta ben ses duymam değil mi stokta boşta bile baya duyuluyordu sesi.
Thermalright 2 gömlek üstün, daha iyi 224XT'den.

Tamamdır hocam sanırsam thermalright right decision olacak benim için :)
AK400-224XT yakın performansta zaten, dediğim AK400 için de geçerli.

Bilmediğimden soruyorum, şimdi bu kule soğutucu daha mı sessiz çalışacak stoğa göre? Yani boşta ben ses duymam değil mi stokta boşta bile baya duyuluyordu sesi.

Genel olarak evet, Wraith Stealth ufak bir soğutucu olduğundan helikoptere dönüşüyor yükte. Kule tipi soğutucular ise tamamen şans meselesi.

Bende 224-XT var kendi fanının motor sesi bayağı yüksekti düşük RPM'de çalışmasına rağmen onu söküp Arctic P12 fan taktım yüksek RPM'de bile sıfır ses oldu.

Anladım, soğutucuya göre değişiyor o zaman. Böyle bir video buldum yolu buraya düşenler faydalansın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Genel olarak evet, Wraith Stealth ufak bir soğutucu olduğundan helikoptere dönüşüyor yükte. Kule tipi soğutucular ise tamamen şans meselesi.

Bende 224-XT var kendi fanının motor sesi bayağı yüksekti düşük RPM'de çalışmasına rağmen onu söküp Arctic P12 fan taktım yüksek RPM'de bile sıfır ses oldu.

Son düzenleme:
Ryzen 5500 işlemcim için kule tipi soğutucu arıyorum. Rengi Full simsiyah olması tercihimdir. RGB ise de sorum şu; RGB'yi kapatabilir miyim? 5600e geçiş yapabilirim ileride onun için de yeterli olması önemli. Bütçem 1000 TL. Kasa 170 mm ye kadar destekliyor.

Geri
Yukarı