1000 TL'ye sessiz oyuncu klavyesi önerisi

Salih METİN

Kilopat
Makaleler
13
Merhaba. Blue Switch olup daktilo gibi ses çıkaran klavyeleri tercih etmek istemiyorum. Kaliteli brown Switch'ler de çok pahalı. Aşağıya kafamdaki birkaç modeli atacağım. Önerilerinizi bekliyorum. @Cliff_Burton

Dierya'da bir arıza meydana geldiğinde kiminle muhatap olmam gerekecek? Dışarıdan tuş eklenebiliyor mu? Klavye konusunda cahilim, kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Blue Switch olup daktilo gibi ses çıkaran klavyeleri tercih etmek istemiyorum. Kaliteli brown Switch'ler de çok pahalı. Aşağıya kafamdaki birkaç modeli atacağım. Önerilerinizi bekliyorum. @Cliff_Burton

Dierya'da bir arıza meydana geldiğinde kiminle muhatap olmam gerekecek? Dışarıdan tuş eklenebiliyor mu? Klavye konusunda cahilim, kusura bakmayın.
Dierya DK61E iyidir. Forumda son zamanlarda oldukça popüler ve hiç sorun yaşayan görmedim. Dışarıdan tuş eklemekten kastettiğiniz switch eklemekse, evet. DK61E hot-swap özelliğine sahip bir klavye, switchlerini lehimle uğraşmadan değiştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda gateron switchler ile geliyor.

Dierya DK61E iyidir. Forumda son zamanlarda oldukça popüler ve hiç sorun yaşayan görmedim. Dışarıdan tuş eklemekten kast ettiğiniz switch eklemekse, evet. DK61E hot-swap özelliğine sahip bir klavye, switchlerini lehimle uğraşmadan değiştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda gateron switchler ile geliyor.

Hot swap özelliği düz bir hot swap değil. Yalnızca optik switchler takılabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dierya daha iyi. Muhatap olacağınız kişi Dierya ve Amazon olacak ki kişilerin memnun kaldığını hatırlıyorum.

Sadece tuş değil switchleri de optik switchler ile değiştirebilirsiniz istediğiniz gibi. Hot swap özelliği var yani.
Dierya DK61E iyidir. Forumda son zamanlarda oldukça popüler ve hiç sorun yaşayan görmedim. Dışarıdan tuş eklemekten kastettiğiniz switch eklemekse, evet. DK61E hot-swap özelliğine sahip bir klavye, switchlerini lehimle uğraşmadan değiştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda gateron switchler ile geliyor.
Çok teşekkür ederim. Aydınlandım gerçekten. TR harflerinin olmaması kötü ancak çoğu kimse iyi diyince listemin ilk sırasına ekledim. 🙏

@Emirhan507 dostum benim tek amacım oyun değil. Dizüstümün klavyesinde birçok tuş çalışmıyor. Bu sene de üniversiteye geçeceğim. Klavye benim için bir istek değil, direkt ihtiyaç.

Geri
Yukarı