1000 TL'ye Telefon Önerisi

Arkadaşlar hepinize önerileriniz için teşekkürler yaptığınız önerilere dayanarak kafama yatan telefonlar şunlar ;
Nokia Lumia 1320
Galaxy Mega
General Mobile Elite
Arkadaşlar şuan s3 mini kullanıyorum ve ekranı çok küçük geliyor onun için büyük ekranlı telefon arıyorum s4 mini güzel telefon fakat ekranı s3 miniden çok az farkla büyük.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam senin için bir telefon söyliyeceğim
yakında HTC one plus one çıkacak fiyatı ise avrupada 230 £ civarı olacak özellikleri Galaxy S5 den daha iyi durumda Snapdragon 801 2.5 ghz işlemci 3gb ram bellek full hd ekran ve 4k video kaydı özelliğine sahip.Ben de alabilirim çok iyi bir cihaz olduğu kesin.

HTC One Plus One'ın sence tahmini olarak Türkiye fiyatı ne olur ?

Bu gidişle Nokia Lumia 1320 alacağım gibi geliyor :D Keşke 1320'nin kamerası 5 Mp yerine 8 falan olsaydı çok daha iyi olurdu bence :)

1000 TL bütçe var demişsiniz, fakat 150 TL daha zorlayabilrseniz LG G2 alabilirsiniz.
Arama motorlarında en ucuz bu paralara bulunabiliyor.
Galaxy S4 ve HTC One'ı benchmark teslerinde geride bırakan bir cihaz.
Ekranı büyük olsun demişsiniz 5.2 inch 1920 x 1080 ips ekranı var , 13 mp kamerası var ve internette oldukça hızlı bir cihaz kesinlikle bu paralara alıbabilecek en iyi cihaz diyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı