1000 TL'ye Wireless mouse önerisi

The Yiğit

Decapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılım - Oyun Geliştiriciliği
Merhaba, 1000 TL civarı bütçem var artı olarak 100-200 oynayabilir. Wireless bir mouse almak istiyorum fakat Rampage Fury Z kafamı kurcaladı biraz. Sizce alınır mı? 1235TL'ye yoksa daha iyi bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ajazz AJ199 alıp griptape alın bir de o bütçeye. Mis gibi kullanırsınız.

Dosya Ekleri

• IMG_1929.jpeg
    IMG_1929.jpeg
    177,9 KB · Görüntüleme: 51
Darmoshark M3 veya AJ199 almak en mantıklısı. Marka takıntınız varsa da Razer Deathadder V2 Pro alabilirsin.

Bilinmeyen markalardan almanızı tavsiye etmem. Ha bir modeliyle çok ün yapmıştır o olabilir. Ama wireless mouse deyince akla ilk gelen marka logitech'dir. Model bilmiyorum ama Logitech bakın genel olarak.

Wirelees yerine BT fare bakmaniz oyunlar icin daha saglikli olacaktir ama tabii hem BT hem wierles destekleyen farelarda var bunu alabilirsiniz

SteelSeries Rival 3 Wireless - Kablosuz Oyuncu Mouse - 60 Milyon Tıklama - 18,000 CPI - 2,4 GHz Çift Wireless ve Bluetooth 5.0 Amazon.com.tr

Merhaba, 1000TL (+200,-200 oynayabilir) bütçem var, Wireless bir mouse arayışındayım aklımda Fury Z var. Daha iyi bir opsiyonunuz var mı? Olabilirse ışıklı olsun :) G PRO tasarımı seviyorum veya Pwnage gibi.

Merhaba, 1000TL (+200,-200 oynayabilir) bütçem var, Wireless bir mouse arayışındayım aklımda Fury Z var. Daha iyi bir opsiyonunuz var mı? Olabilirse ışıklı olsun :) G PRO tasarımı seviyorum veya Pwnage gibi.

Alabileceğin en iyi mouse ne eksik ne fazla. GPX'in birebir shape'ine sahip sadece daha küçük.

fe1a2bca3670f0c7514629df5d7df22c.png

TTC Gold Encoder,Huano Pink Switch 80m Lifespan kronik sorunu yok,3395 piyasanın en iyi 2. sensörü, Değiştirilebilir shell ile 59 61 gr ağırlık, Wired/Wireless yazılım vs vs.

Ayrıca Fury z berbat bir mouse kesinlikle alma.

Yeni konular

Geri
Yukarı