1000₺'ye kadar kulaklık önerisi

Hem ses kalitesi hem de mikrofon açısından sizi üzmez, blackshark almanızı kesinlikle önermiyorum. 7 yıllık olmasına bakmayın çok sağlam kulaklık, günümüzün F/P'si.

Cloud II yerine Cloud Alpha almak daha mantıklı mikrofonu kronik sorunlu II nin

Cloud II yerine Cloud Alpha almak daha mantıklı mikrofonu kronik sorunlu IInin

O zaman Razer alıp geçmek daha mantıklı geliyor bana, mikrofon çok önemli benim için Razer'in daha iyiymiş ses kalitesi olarak da pek fark yokmuş. Teşekkürler yardımınız için. 7 yıllık bir kulaklığa 900 lira vereceğime blackshark daha mantikli.

O zaman Razer alıp geçmek daha mantıklı geliyor bana, mikrofon çok önemli benim için Razer'in daha iyiymiş ses kalitesi olarak da pek fark yokmuş. Teşekkürler yardımınız için. 7 yıllık bir kulaklığa 900 lira vereceğime blackshark daha mantikli.
II'nin mikrofonu kronik sorunlu falan değil. 7 yıllık diyorsunuz hala. Araba veya ev almıyorsunuz, kulaklık alıyorsunuz. Siz alın Blackshark'ınızı tamam.

Ürün eski diye kötü olmuyor dostum. Hyperx Cloud 2 günümüzde bile hala güzel bir kulaklık sesi ve mikrofonu gayet iyi. Hatta mikrofonunu şahsen çok beğeniyorum.

Ses kartınız iyi değilse blackshark almanızı önermem ayrıca Cloud Alpha halen çok kullanılan Razer da gibi akıllara kazınan kütleşmiş oyuncu ekipmanlarından biridir.

Iı'nin mikrofonu kronik sorunlu falan değil. 7 yıllık diyorsunuz hala. Araba veya ev almıyorsunuz, kulaklık alıyorsunuz. Siz alın blackshark'ınızı tamam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
450.000 kişi izlemiş videoyu? xD.

Blackshark v2'in kendi ses kartı var zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
450.000 kişi izlemiş videoyu? xD.
Gelen bazı kulaklıkların mikrofonu ses algılamıyor. Onu da basit bir şekilde videodaki gibi çözüyorsunuz. Çözümü olan birşey sorun değildir bence?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı