10000-11000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
10000

Lcrake

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 10000-11000 TL arası bir bütçem var.
Çok bilgim olmasa da elimden geldiğince araştırma yaparak şu 2 bilgisayara yükseldim.
https://www.monsternotebook.com.tr/abra/?srt=UP (Monster Abra v15.8.3)
https://www.hepsiburada.com/asus-fa...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=0.38.4
(ASUS TUF A15)
Bildiğiniz gibi ASUS'da büyük bir ısınma problemi oluyor. ( Şu anki bilgisayarım ASUS ve oyun oynarken işlemci ısınıp kapanıyor). 1660 Ti olmasına rağmen 60 Hz. Bu ısınma sorunu soğutucu alarak çözülebilir mi uzun vadede?
Monster'da ise ısınma sorunu yok ve ömür boyu bakım sunuyolar fakat 1650 Ti ve 120Hz. Hangisini önerirsiniz bu özellikler göz önüne alındığında? Varsa başka önerileriniz, açığım.

Sen bilirsin ama ben o fiyata sana çok iyi bir kasa.

Evet bazen bilgisayarla şehir değiştirmem gereken durumlar oluyor. Bu nedenle laptop tercihim.
Buna göz gezdirmiştim fakat 256 gb ssd bir hayli yetersiz 500e çıkartınca da fiyat bütçemi biraz aşıyor. Rtx 2060 ile 1650 ti arasında 2500 TL lik bir fark var. Bu farka değer mi 2060

Son düzenleme:
Evet bazen bilgisayarla şehir değiştirmem gereken durumlar oluyor. Bu nedenle laptop tercihim.

Buna göz gezdirmiştim fakat 256 GB SSD bir hayli yetersiz 500E çıkartınca da fiyat bütçemi biraz aşıyor. RTX 2060 ile 1650 Ti arasında 2500 TL'lik bir fark var. Bu farka değer mi 2060.

1650'ler için çanlar çalıyor devrinin geçmesi yakındır ayrıca uzun süre kullanmak için RTX 2060 çok daha iyi ama 2500 TL'lik farkıda görmezden gelmek imkansız oyun oynuyorsanız soğutucu ve SSD şart olacak o şekilde de fiyat bir hayli yükseliyor bunun kritiğini siz yapın.

Buna göz gezdirmiştim fakat 256 gb ssd bir hayli yetersiz 500e çıkartınca da fiyat bütçemi biraz aşıyor. Rtx 2060 ile 1650 ti arasında 2500 TL lik bir fark var. Bu farka değer mi 2060
Tabii ki değecektir. Arada ki 50 - 60 FPS farkını ve RTX özelliği ile göz önünde bulundurursak bence en makulü benim gönderdiğim linkte ki bilgisayar olacaktır.
Depolama da arttırılabilinir sanırsam. 2 Boş port gözüküyor çünkü.

Tabii ki değecektir. Arada ki 50 - 60 FPS farkını ve RTX özelliği ile göz önünde bulundurursak bence en makulü benim gönderdiğim linkte ki bilgisayar olacaktır.
Depolama da arttırılabilinir sanırsam. 2 boş port gözüküyor çünkü.

Aynı laptop Trendyol'da daha ucuz.
@Lcrake.

Yeni indirime girmiş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı