Gaming Laptop tercihi

Hocam merhaba, 30bin TL'ye kadar 17.3 inch Gaming önerebilir misiniz, bugün Monster'ı aradım bilgi aldım, ekran parlaklığı 300 nit, 3ms, % 100sRGB, %71 NTSC oranı var, MUX var, 130W Max ekran kartı var, sanırım 17.3'te Tulpar 20.5 alternatifi yok gibi duruyor, sizce 15.6 ya veya 16 inçe feragat etsem hangi modele yönelmeliyim, bu model sizce iyi midir, Dell pek fazla konuşulmuyor ama yakışıklı cihaz gibi duruyor 15.6 boyutuuda.

Hocam merhaba, 30bin TL'ye kadar 17.3 inch Gaming önerebilir misiniz, bugün Monster'ı aradım bilgi aldım, ekran parlaklığı 300 nit, 3ms, % 100sRGB, %71 NTSC oranı var, MUX var, 130W Max ekran kartı var, sanırım 17.3'te Tulpar 20.5 alternatifi yok gibi duruyor, sizce 15.6 ya veya 16 inçe feragat etsem hangi modele yönelmeliyim, bu model sizce iyi midir, Dell pek fazla konuşulmuyor ama yakışıklı cihaz gibi duruyor 15.6 boyutuuda.

Hocam 17.3 olarak alternatif yok denebilir 20.5 için ama 3ms olmaması lazım o modelin, onun dışında 17.3 istiyorsanız dediğim gibi alternatifi yok. Dell uygun olmadığı sürece geride kalıyor, paneli zayıf, anakartı ters lehim yapmışlar 1 adet SSD slotu var, yazılımsal olarak da zayıf bir cihaz. 15.6 olarak alternatif olarak bu da bakilabilir daha uyguna.

Mediamarktan almak zorundayim taksit seçeneği en iyisi orası çünkü.

Sürekli seyahat ediyorum mobilite lazım.

Bunlar hakkında fan ve soğutma sistemi kötü diyorlar ön yargı mı yoksa?

Ben HP Omen yazılımından baktığım kadarıyla sıkıntı yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı