10000-12000 TL civarı laptop tavsiye

YusufK38

Centipat
Herkese merhaba 10-12 bin TL civarında 5-6 yıl götürebilecek bir laptop arayışındayım 15.6" olursa iyi olur. Oyun oynama ve tasarım yapma gibi konularda sıkıntı çıkarmayacak kronik sorunu olmayan bilgisayar tavsiyelerinizi bekliyorum.

İkisinden birini tercih edebilirsiniz.

Öneriniz i.

İkisinden birini tercih edebilirsiniz.

Öneriniz için teşekkür ederim. Bir sorum daha olacaktı acaba HP markasında ısınma sorunu vs olur mu?

Kendim kullanmadım fakat internetteki testlerde herhangi bir problem görmedim. Zaten OMEN serisi HP'nin premium serisidir. bir problem olmaz.

Omen olan laptopun ekranı 60hz galiba peki MSI GL65 9SE-015TR Intel Core i7 9750H 16GB 512GB SSD Fiyatı bu nasıldır?
Kendim kullanmadım fakat internetteki testlerde herhangi bir problem görmedim. Zaten OMEN serisi HP'nin premium serisidir. bir problem olmaz.
Hocam bu ürüne bu kadar para verilir mi?

12000 e kadar 2070 notebook piyasada yok bütçeyi biraz aşarak Tulpar T7 V19.5 var.Ama onda da hard disk yok maalesef. 2 gün önce sipariş ettiğim Asus G531GV-AL064 model notebook u tavsiye edebilirim.
Hocam monster düşünmüyorum birde aldığınız bilgisayarın tasarımı tam bana hitap etmiyor. Yine de önerileriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı