10000-12000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
10000-12000

oguzhan6n

Centipat
Daha fazla  
Bu sene inşallah üniversiteli olacağım, 4-5 sene boyunca bana sıkıntı çıkarmayacak, güncel oyunları rahatlıkla oynatacak sağlam bir laptop arıyorum. 1 haftadır yaptığım araştırmalar sonucunda GTX1660 Ti, RTX2060, RTX3050 arasından hangisinin daha iyi olduğunu saptayamadım, bunların hangisini tercih etmeliyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. RAM konusunda 8 GB'a ekleme yapabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Tulpar T5 V20.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook vallahi çıkabilirsen RTX 30 serisine geçersin çıkamazsan laptop iyi değildir GTX 16'lar için.
12000 üst sınır hocam zorlasan 12500 olur en fazla
MSI Bravo 17 tavsiyem hem 17 inch hem ekran kartı RTX 2060 kadar iyi ve kaliteli bence MSI Bravo 17 alın.
MSI BRAVO 17 A4DDR-039XTR Ryzen 7 4800H 16GB - Morhipo dediğiniz cihaz sanırım, ekran kartı yukarıdakilere eş değerse alınabilir.

Değecektir.
Attığınız sistemin özellikleri, attıklarıma nazaran daha iyi olsa da Monster ve Game Garaj gibi markalara biraz mesafeliyim açıkçası.

Bence MediaMarkt'daki ASUS laptop F/P
Bu fiyata iyi olduğu için stokları bitebilir diye düşünüyorum bence alın.
Eski TUF modellerle ilgili ısınma problemini birçok yerden okudum, yenilerin de incelemesini bulamadım. Bu biraz kafamı karıştırıyor onun haricinde f/p açısından cidden çok iyi laptop

Eski TUF modellerle ilgili ısınma problemini birçok yerden okudum, yenilerin de incelemesini bulamadım. Bu biraz kafamı karıştırıyor onun haricinde F/P açısından cidden çok iyi laptop.

TUF FX modellerinde ısınma sorunu yok zaten. Eski TUF'larda şu an satılmıyor diye biliyorum. Bu laptop güncel olduğu için sorun çıkartmaz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı