10000 ₺ ile neye yatırım yapılır?

Altın, dolar vs ancak paranın satın alma gücünü kısmen korur. Amerika'da da enflasyon var sonuçta, o bile tam korumaz. Bunlar yatırım aracı değildir.

Dolar veya Euro'yu hiç önermiyorum. Coronavirüs abyi kökten sarstı. Ekonomisi güçsüz ülkeler ayakta duramadı maalesef. Dolar da iç savaş yüzünden Orta Doğu hakimiyetini kaybediyor Amerika. Nasıl seyredeceğini bilemeyiz.

Dostlar yatırım tavsiyesi istemiyorum. Sadece ne yapılabilir diye soruyorum. Mesela dolar, altın Euro yahut kripto paralar dışında neye yatırım yapılabilir?
Ukrayna'dan konsol alıp burada satabilirsin. Çipli kimlik ile giriş yapılıyor ülkeye, pasaporta gerek yok.

Binance'den al sat yap, şu an 4. günüm ve 870 lira kazandım. Yazıyı karaladım çünkü ne olduğunu bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20210328_211446.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 139
Dostlar yatırım tavsiyesi istemiyorum. Sadece ne yapılabilir diye soruyorum. Mesela dolar, altın Euro yahut kripto paralar dışında neye yatırım yapılabilir?
Arsa almayı mı bekliyordunuz 10.000 lira ile. Yatırım yapılacak her şeyin dışında demişsiniz.

Tek ama kesin önerim parayı TL de bırakma her gün değer kaybediyor izlemeni tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…