10000 ₺ ile neye yatırım yapılır?

Kripto para çok oynak. Çok dikkat ve sürekli analiz gerektiriyor. 50 kadar parayı takip edip analiz edeceksiniz. Karı çok çok iyi ama. Sürekli yeni projeleri araştıracaksınız bu arada.
Aslında sürekli analiz gerektiren bir durum yok. BTC her türlü uzun vade kâr ettiriyor. Atarsın parayı, beklersin 1 sene.

Binance'den al sat yap, şu an 4. günüm ve 870 lira kazandım. Yazıyı karaladım çünkü ne olduğunu bilmiyorum.
Kazanç iyi tamam ama 30.000 TL gibi parayla olduğu için normal. Yoksa %3 gibi bir kâr çok önemli değil. Burada önemli olan ne kadar kazandığınız değil % kaç kâr olduğu. Yoksa %1 kâr ile yüz binler, milyonlar da mümkün.

Yanlış anlamayın. Sadece uzaktan 4 günde 870 TL çok güzel ama 30 bin TL sermaye olması sebebiyle göze çok görünüyor.

Kazanç iyi tamam ama 30.000 TL gibi parayla olduğu için normal. Yoksa %3 gibi bir kâr çok önemli değil. Burada önemli olan ne kadar kazandığınız değil % kaç kâr olduğu. Yoksa %1 kâr ile yüz binler, milyonlar da mümkün.

Yanlış anlamayın. Sadece uzaktan 4 günde 870 TL çok güzel ama 30 bin TL sermaye olması sebebiyle göze çok görünüyor.
Şu an 1070 oldu. Bence günde 100 lira da iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı