10000 mAh 25W powerbank önerisi

Efe684

Hectopat
25W çıkışlı Type-C girişli ve çıkışlı powerbank arıyorum. Önerdiğiniz bir marka var mı? Dijital göstergeli vs. fiyatına değecek bir powerbank.

Baseus nasıldır hocam?

Bu fiyatı vermişken pratik vs olmasını istiyorum mesela bazı powerbanklerde kablo direk kendisine bağlı oluyor kablo vs taşımama gerek kalmıyor hattaha cebe bile atabiliriz.

Baseus da güzel markadır. Kablosu içinde ben önermiyorum çünkü o kablo bozulsa nasıl kullanacaksınız Powerbank'i. Ve muhtemelen pps desteği de olmaz Powerbank'ın yavaş şarj eder. Alırsanız memnun kalırsınız ben en ince ayrıntısına kadar düşünüyorum böyle şeylerde.

Baseus da güzel markadır. Kablosu içinde ben önermiyorum çünkü o kablo bozulsa nasıl kullanacaksınız Powerbank'i. Ve muhtemelen pps desteği de olmaz Powerbank'ın yavaş şarj eder. Alırsanız memnun kalırsınız ben en ince ayrıntısına kadar düşünüyorum böyle şeylerde.
Onlarda da çıkış oluyo ki ayrıyetten.

Hocam en kötü 2yıl garantisi var yollarım onarırlar en kötü tamir ettiririm sıkıntı yok :D çok pahalı bir şey değil ileride koparsa yenisini alırım kopacağını da sanmıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı