10000₺ Notebook Tavsiyesi

Tamam hocam o zaman acaba istediğiniz türün fotoğrafını atabilir missiniz? Merak ettimde.
Fotoğraf olarak değil de hem genel hem de model bazlı örnek verecek olursam: Gaming süslemeleri ve tasarımı olmayan bir notebook arıyorum (TUF serisi gibi -en sevmediğim tasarımlardan birisi-. Model bazlı olarak ise ASUS X571 ve zenbook kasalı bilgisayarlar gayet güzel duruyorlar.

Fotoğraf olarak değil de hem genel hem de model bazlı örnek verecek olursam: Gaming süslemeleri ve tasarımı olmayan bir notebook arıyorum (TUF serisi gibi -en sevmediğim tasarımlardan birisi-. Model bazlı olarak ise ASUS X571 ve zenbook kasalı bilgisayarlar gayet güzel duruyorlar.

Yani sade istiyorsunuz tamam hocam bir de öyle bakayım.

Hocam bu nasıl sade istediğinizi düşünerek seçtim fiyatıda özelliklerine göre makül Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol

Son düzenleme:
Yani sade istiyorsunuz tamam hocam bir de öyle bakayım.

Hocam bu nasıl sade istediğinizi düşünerek seçtim fiyatıda özelliklerine göre makül Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol
Bu seriyi bende gördüm her şey iyi görünüyordu ancak başka bir forumda bir arkadaşın bahsettiğine göre 3 tane almış aynı modelden ve 3 ünde de mavi windows 10 duvar kağıdı bulunan masaüstünde ekranın üst kısmında uzunluk boyunca siyah bir karartı varmış ona takıldım.

Bu seriyi bende gördüm her şey iyi görünüyordu ancak başka bir forumda bir arkadaşın bahsettiğine göre 3 tane almış aynı modelden ve 3'ünde de mavi Windows 10 duvar kağıdı bulunan masaüstünde ekranın üst kısmında uzunluk boyunca siyah bir karartı varmış ona takıldım.

Anladım hocam ben şimdi yatıcam size de iyi geceler yarına kadar bu konu çözülmesse biraz daha araştırırım başka modellerde atarım.

Bir haftadır kullanıyorum oyun olarak CS GO harici hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bu fiyatta bu donanımla rakipsiz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı