10000 TL 240 HZ monitör önerisi

Bütçe
10000
Performans açısından Viewsonic iyi fakat renk doğruluğu ve kalitesi açısından AOC tercih edilebilir. Rekabetçi oyun odaklı alıyorsanız Viewsonic alabilirsiniz, çok farklar olan monitörler değil ikisi de iyi.

xg2431 kullanıyorum. Birkaç sorun hariç mükemmel monitör
Kanka sorunları nedir?

Performans açısından ViewSonic iyi fakat renk doğruluğu ve kalitesi açısından AOC tercih edilebilir. Rekabetçi oyun odaklı alıyorsanız ViewSonic alabilirsiniz, çok farklar olan monitörler değil ikisi de iyi.

CS oynuyorum bende ViewSonic'i beğendim eğer başka bir öneriniz yoksa aklınıza gelen onu almayı planlıyorum.

Kanka sorunları nedir?

CS oynuyorum bende ViewSonic'i beğendim eğer başka bir öneriniz yoksa aklınıza gelen onu almayı planlıyorum.
Ekranda belli bir kullanımdan sonra çizgi bozukluk vesaire oluştuğunu söyleyen yorumlar var, ilk yorumumda söylediğim gibi renk kalitesi gibi konularda da iyi diyemeyiz. Performansı ve rekabetçi oyunlar için odağı güzel, fakat ben yerinizde olsam AOC tercih ederdim.

Ekranda belli bir kullanımdan sonra çizgi bozukluk vesaire oluştuğunu söyleyen yorumlar var, ilk yorumumda söylediğim gibi renk kalitesi gibi konularda da iyi diyemeyiz. Performansı ve rekabetçi oyunlar için odağı güzel, fakat ben yerinizde olsam AOC tercih ederdim.
Kanka sorunları nedir?
Evet bende de bu sorun var. Ama sadece monitör açılırken çizgi var. Benim için asıl sorun ekranın ortasında ghosting neredeyse yokken üst ve alt tarafa doğru gidildikçe ghosting artıyor. Renk kalitesi kötü değil hatta iyi bile diyebilirim. Garantiye gönderip değişim isteyeceğim. Memnunum kısaca. XG2431'den sonra başka monitörler başımı ağrıtıyor, gözümü yoruyor. Eğer Amazon'dan alırsanız zaten sizi mağdur etmezler.

Evet bende de bu sorun var. Ama sadece monitör açılırken çizgi var. Benim için asıl sorun ekranın ortasında ghosting neredeyse yokken üst ve alt tarafa doğru gidildikçe ghosting artıyor. Renk kalitesi kötü değil hatta iyi bile diyebilirim. Garantiye gönderip değişim isteyeceğim. Memnunum kısaca. XG2431'den sonra başka monitörler başımı ağrıtıyor, gözümü yoruyor. Eğer Amazon'dan alırsanız zaten sizi mağdur etmezler.

Kesinlikle böyle ürünleri Amazon'dan alıyorum. Marka kötülemek gibi olmasın ama diğer satış siteleri müşteri desteği konusunda bayağı zayıflar. İnşallah bir sorun sıkıntı çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı