10000 TL altı Gaming laptop önerisi

sinotto

Centipat
Daha fazla  
Lenovo Ideapad 3 5500U modeline baktım, oyun oynatır mı? Oynattırmazsa başka model önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çift kanal yaparak CS gibi düşük segment oyunları oynarsınız ama gaming laptop denemez. En azından bütçeyi 13.5K-14K arttırmalısınız.

Çift kanal yaparak CS gibi düşük segment oyunları oynarsınız ama gaming laptop denemez. En azından bütçeyi 13.5K-14K arttırmalısınız.
Ben internette videolarına baktığımda gta5 gibi oyunlarda 50 60 fps alıyordu acaba ısınan ve hızlı eskiyen bir laptop mu yani alsam bf1 bf5 oynayacağım pişman olurmuyum ekran kartı nasıl?

Ben internette videolarına baktığımda gta5 gibi oyunlarda 50 60 fps alıyordu acaba ısınan ve hızlı eskiyen bir laptop mu yani alsam bf1 bf5 oynayacağım pişman olurmuyum ekran kartı nasıl?
Hocam benim laptop da öyle gözüküyordu. Asla ama asla öyle bir performans vermiyorlar.

Bu bakılabilir. Çok iyi performans beklemeyin.

Bu bakılabilir. Çok iyi performans beklemeyin.

Peki düşük ayarlarda BF1, GTA 5 vb açar mı, oynatır mı 5700U'nun ekran kartı hakkında bilgim yok da. Bir de güvenilir bir satıcı da yok bu modelin 5500U'lu olanını alacağım gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı