10000 TL Bütçe Gaming Laptop

Arkadaşlar yakın zaman içinde gaming Laptop almayı düşünüyorum. Monster'ın i7 8700K GTX 1070'li sistemleri mi tercih etmeliyim, daha iyi bir öneriniz var mı? Bütçem 10-12 bin TL civarında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yakın zaman içinde gaming Laptop almayı düşünüyorum. Monster'ın i7 8700K GTX 1070'li sistemleri mi tercih etmeliyim, daha iyi bir öneriniz var mı? Bütçem 10-12 bin TL civarında.

Monster notebook incelemesine aldanma sakın, uzak dur o markanın laptoplarından, bu bütçeye MSİ GT73VR Titan Pro modelini alabilirsin, hepsiburada sitesinin indirimlerini takip edebilir ve istediğin özelliklere sahip olan o modeli 9000 lira civarında bile alabilirsin.

Monster notebook incelemesine aldanma sakın, uzak dur o markanın laptoplarından, bu bütçeye MSİ GT73VR Titan Pro modelini alabilirsin, hepsiburada sitesinin indirimlerini takip edebilir ve istediğin özelliklere sahip olan o modeli 9000 lira civarında bile alabilirsin.

Hocam o fiyata alınması mümkün mü?

MSI GT73EVR TITAN PRO CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-32GB-256GBSSD+1TB-17.3''-GTX1070-W10

Neye karar verdiniz? Ben de o fiyatta bir şey almayı planlıyorum.

Bana kalırsa artık o fiyata mümkün olmayabilir şuanlık dolar gene yükseldi. KDV indirimine dahil olsa bile 9 bin lira olamaz. Belki yeni nesil laptoplar yaygınlaşınca düşer fiyatı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı