10000 TL civarı telefon önerisi

Wretion

Picopat
Daha fazla  
Bütçem tam 10.000 değil üstüne 2-3 ekleyebilirim kamerayı çok seyrek kullanıyorum ama tam oyun odaklı telefonda olmasın poco telefonları gibi biraz daha denge güzel olur ne önerirsiniz?
s20fe kamera anlamında gelişmiş galiba denge olarak a54 mantıklı gibi geldi. Gördüğüm yorumlardan sonra Xiaomi 12 pro direkt çıktı kafamdan ilk düşündüğüm telefondu.

Xiaomi telefondan uzak dur. A54 Daha uzun süre güncelleme alır ama s20fe (eski telefonum) özellik ve kamera olarak daha iyi bence.

Güncellik önemliyse senin için A34 (256 GB) ve A54 olabilir. S20 FE kamera ve işlemcide daha iyi bu 2 modelden ama biraz eski olması ilerleyen zamanlarda sıkıntı yaratabilir mi orası ayrı mevzu. Kullandığım Samsung'lar beni en az 7 yıl idare ettiklerinden Samsung markalı telefonlardan tavsiye etmek istedim.

Bütçem tam 10.000 değil üstüne 2-3 ekleyebilirim kamerayı çok seyrek kullanıyorum ama tam oyun odaklı telefonda olmasın poco telefonları gibi biraz daha denge güzel olur ne önerirsiniz?
s20fe kamera anlamında gelişmiş galiba denge olarak a54 mantıklı gibi geldi. Gördüğüm yorumlardan sonra Xiaomi 12 pro direkt çıktı kafamdan ilk düşündüğüm telefondu.
A54 ya da s20 fe düşünebilirsin.

Yurtdışı olması sorun olmayacaksa kesinlike OnePlus 9 Pro

10k demiş kurtarmaz :(
? 🤣🤣
1700126695135.png

Yeni konular

Geri
Yukarı