10000 TL klima önerisi

Araştırdığım kadarıyla tavsiye edilen bir ürün. Ben de siparişi geçtim hocam. İnşallah üzmez.

Hocam aynı durumdayım baymak elegant Plus kairadan şu an 1.5k daha pahalı ben bugün bayiden baymak siparişi geçtim fakat zaten 1 hafta içinde gelecek stok olmadığından iade edebilirim sıkıntı yok yani kaira daha iyi bir seçimmi olur?

Peki bütçeyi 15000-20000 TL civarlarına çıkarsam ne alabilirim 12000 BTU olarak? Sessizlik çok önemli.

Hocam sessizlik önemli demişsiniz birkaç post gördüm çok ses yapması hakkında rahatsız ediyor mu sesi?

Son düzenleme:
Hocam sessizlik önemli demişsiniz birkaç post gördüm çok ses yapması hakkında rahatsız ediyor mu sesi?
Sesi çok rahatsız etmiyor hocam, fan ayarları var düşük/orta/yüksek/otomatik diye.

Düşükte hiç rahatsız etmiyor.
Ortayı hiç denemedim.
Yüksekte gerçekten bayağı gürültülü ancak bu moda ihtiyacınız olmuyor, dışarıdan geldiğimde çok sıcakladığımda açıp 5 dakika sonra otomatik veya düşüğe alıyorum.
Otomatikte de aynı şekilde pek rahatsız etmiyor.

Bu arada benim önerim eğer ki 7/24 açık bırakacaksanız bir yerinizin tutulmaması için "sleep curve" modunu açmanızdır, bu modu keşfedene kadar uyurken kapalı kullanıyordum artık uyurken açık bırakabiliyorum gerçekten. Açmadığınız takdirde gerçekten çok soğutuyor odayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…