10000 TL kulak içi kulaklık önerisi

“Mümkün ise” demiş ayrıca bu yüzden neden daha düşük bir model alsın ki.

Arkadaşın dediği gibi kapatır olur biter.
sizi iki ürünü de bizzat deneyimlediniz mi? neden beni linç etmeye çalışıyorsunuz anlamadım. siz 12k ürün önermişsiniz ben 4k. Kaldı ki benim önerdiğimi bir arkadaşım kullanıyor ve memnun. Ses herkese farklı hitap eden bir konu. Alacak arkadaş birini beğenir ve alır. Bu kadar ağır eleştiri yapmayın lütfen.

Sizi iki ürünü de bizzat deneyimlediniz mi? Neden beni linç etmeye çalışıyorsunuz anlamadım. Siz 12K ürün önermişsiniz ben 4K. Kaldı ki benim önerdiğimi bir arkadaşım kullanıyor ve memnun. Ses herkese farklı hitap eden bir konu. Alacak arkadaş birini beğenir ve alır. Bu kadar ağır eleştiri yapmayın lütfen.

Hayır deneyimlemedim ama grafiğine baktığımda iyi görünüyor ve çevremde kullananlar gayet memnun. Siz attığınız ürünü denediniz mi? Bose 10k altında bir ürün eğer ki bütçe artırırsa tabii kendi kararı Sennheiser tercih edebilir. Ses herkese farklı hitap eder diyorsunuz arkadaş nasıl bir ses istediğini tam olarak söyledi mi basslar söyle olacak tizler böyle olacak falan. Ağır eleştiri diyorsun kendi fikirlerimizi söyleyince ağır eleştiri oluyor ilginç. 🤷‍♂️

Ayrıca ses hitap konusana gelelim arkadaş ses kalitesine öncelik veriyor bu yüzden gidip 3-4K ürün alması nasıl bir mantık?

Hayır deneyimlemedim ama grafiğine baktığımda iyi görünüyor ve çevremde kullananlar gayet memnun. Siz attığınız ürünü denediniz mi? Bose 10k altında bir ürün eğer ki bütçe artırırsa tabii kendi kararı Sennheiser tercih edebilir. Ses herkese farklı hitap eder diyorsunuz arkadaş nasıl bir ses istediğini tam olarak söyledi mi basslar söyle olacak tizler böyle olacak falan. Ağır eleştiri diyorsun kendi fikirlerimizi söyleyince ağır eleştiri oluyor ilginç. 🤷‍♂️
kendi fikirlerimi belirttim bende. niye yargılanıyor anlamıyorum. ben bunu size dikte ederek söylemiyorum ortaya yazıyorum. ister 4k verir alır ister 10k verir. Arkadaşın cebindeki para neya harcamak istiyorsa harcar. ben kendi arkadaşımın kullandığı ürüne göre yazdım siz de çevrenizdeki arkadaşlardan kullanana göre yazmışsınız. bu platformdaki insanları anlayamıyorum. fikir belirtiyorsunuz niye onu yazdınız niye bunu yazdınız. bu çop v.s. kimse o zaman fikir belirtmesin. neyse daha fazla yorum yazmayacağım. kusura bakmayın kafanızı ağrıttım. özür dilerim.

Merhaba, gürültü engelleme veya şeffaf mod gibi şeyler mümkünse olmayan sadece ses kalitesine odaklanmış Wireless kulak içi kulaklık önerir misiniz? Bütçe 10.000 TL, Android.

Ses kalitesine odaklanmış Wireless kulaklık yazılmış. Çok istiyorsan kablosu çıkartılan kablolu kulak içi alıp yüksek çözünürlüklü Bluetooth verici takarsın ama mikrofonsuz kablolu kulaklık daha iyi ses kalitesine sahip oluyor.
Ayrıca ses olmayan ev ortamında kullanılacaksa arkası açık kulak üstü kulaklık hepsinden daha iyidir. Dışarıda kullanacaksanız kulak içi tavsiye ederim. Ek olarak ne alırsanız alın android için poweramp ve poweramp eq uygulamaları mevcut, bunlara bakmanızı tavsiye ederim kulaklık özelinde hazır ekolayzırlar var.

Ses kalitesine odaklanmış Wireless kulaklık yazılmış. Çok istiyorsan kablosu çıkartılan kablolu kulak içi alıp yüksek çözünürlüklü Bluetooth verici takarsın ama mikrofonsuz kablolu kulaklık daha iyi ses kalitesine sahip oluyor.
Ayrıca ses olmayan ev ortamında kullanılacaksa arkası açık kulak üstü kulaklık hepsinden daha iyidir. Dışarıda kullanacaksanız kulak içi tavsiye ederim. Ek olarak ne alırsanız alın Android için Poweramp ve Poweramp EQ uygulamaları mevcut, bunlara bakmanızı tavsiye ederim kulaklık özelinde hazır ekolayzırlar var.

Kablosu sökülebilir kulaklık alıp + kablosuz yapma kiti alsa çok saçma olur sese odaklı bir şey elde etmek istiyor isek çünkü codec kaliteleri bir yere kadar maalesef. Arkası açık kulaklık her zaman iyi olduğu anlamına gelmez hocam buna örnek Sennheiser HD820 örnek gösterebiliriz. Poweramp uygulamasını tavsiye etmiyorum uygulama bitperfect oynatmaya sahip değil bu yüzden dinlediğiniz müzikler upsample veya downsample olacaktır. Ayrıca bu kadar ses kalitesine takılıyoruz ama arkadaş ne kadar kalitede istiyor mesela kulak üstüne geçmeye değecek kadar.

Kablosu sökülebilir kulaklık alıp + kablosuz yapma kiti alsa çok saçma olur sese odaklı bir şey elde etmek istiyor isek çünkü codec kaliteleri bir yere kadar maalesef. Arkası açık kulaklık her zaman iyi olduğu anlamına gelmez hocam buna örnek Sennheiser HD820 örnek gösterebiliriz. Poweramp uygulamasını tavsiye etmiyorum uygulama bitperfect oynatmaya sahip değil bu yüzden dinlediğiniz müzikler upsample veya downsample olacaktır. Ayrıca bu kadar ses kalitesine takılıyoruz ama arkadaş ne kadar kalitede istiyor mesela kulak üstüne geçmeye değecek kadar.

Poweramp'den başka tavsiyeniz varsa yazın da deneyelim. Yüksek çözünürlüklü çıkış seçeneği olan başka uygulama bilmiyorum. Ek olarak arkası açık kulaklık öneriyoruz çünkü HD820 dediğiniz ürünü alacaksa arkadaş zaten buraya neden yazsın.

Poweramp'den başka tavsiyeniz varsa yazın da deneyelim. Yüksek çözünürlüklü çıkış seçeneği olan başka uygulama bilmiyorum.

USB Audio Player Pro kullanabilirsiniz ücretli uygulama olarak veya ücretsiz bir şey ister iseniz hiby Music kullanabilirsiniz.

Poweramp'den başka tavsiyeniz varsa yazın da deneyelim. Yüksek çözünürlüklü çıkış seçeneği olan başka uygulama bilmiyorum. Ek olarak arkası açık kulaklık öneriyoruz çünkü HD820 dediğiniz ürünü alacaksa arkadaş zaten buraya neden yazsın.

Peki tamam fazla uçmayalım örnekte en basitten M50XBT2 alabilir. Hem M50XBT2 BT olarak kullanabilir isterse kablolu olarak da kullanabilir.

USB Audio Player Pro kullanabilirsiniz ücretli uygulama olarak veya ücretsiz bir şey ister iseniz hiby Music kullanabilirsiniz.

Peki tamam fazla uçmayalım örnekte en basitten M50XBT2 alabilir. Hem M50XBT2 BT olarak kullanabilir isterse kablolu olarak da kullanabilir.
Hiby uygulaması kulaklık almamış birine önerilecek bir uygulama gibi gelmedi.
2014'ten kalma S3 mini telefon gibi arayüzü var, ses ile ilgili henüz bişey diyemiyorum ama kullanım kolaylığı olarak Poweramp daha önerilebilir bir uygulamadır.

2014'ten kalma S3 mini telefon gibi arayüzü var, ses ile ilgili henüz bir şey diyemiyorum ama kullanım kolaylığı olarak Poweramp daha önerilebilir bir uygulamadır.

Arayüz tema vb şeylere bakarak uygulama değerlendiriyorsanız şahsen yanlış bulurum bu durumu teknik performansınada önem vermek gerekir. Hiby Music ve uapp bitperfect oynatıcıdır dinlediğiniz müziğe upsample veya down sample işlemi yapmaz sesi doğrudan verir. Bitperfect olmayan oynatıcıda sebep olacak etkenleri sayayım.
1. ses düzeyi bitperfect oynatıcıya göre daha az olacaktır.
2. sese efekt uygulayacaktır.
3. down sample veya up sample işlemi yapabilir.

Hocam bu tarz uygulamaları kullanmak için bir ses ekipmanına zaten ihtiyacımız var?
Poweramp kulaklık kullanmayan biri için daha mı iyi anlamadım. :D Poweramp ayrıca ücretli bir uygulama değil mi? Türkiye gibi bir yerde kaç kişi mesela ücretli uygulamalar satın alıyor veya abonelik alıyor.

Geri
Yukarı