10000 TL laptop almak mantıklı mı?

Bütçe
10000
Özellikle dışarıda okuyan öğrenciler için çoğu zaman masaüstü tam bir eziyet olur.
early-portable-computer.jpg

Böyle gezmeyi kabul ederseniz ve gezebilecekseniz masaüstü daha mantıklı :)

3 yıl çok uzun bi süre bu konu için. Daha az masrafla masaüstü alman daha iyi şimdilik bence.
Daha az masrafla alacağı sıfır masaüstü iş görmez, 3 yıl sonra da satarken çok düşük fiyattan gider hocam.

Arkadaşın üç yıl sonra parası olacağı belli değil, yatırım yap falan demişsiniz de ne alaka? Adam bilgisayar kullanmak istiyor.

Ben olsam hiç baş ağrısıyla uğraşmadan laptop bakardım. Hatta dişimi sıkarak bütçeyi 1-2K artırabiliyorsam yapar ve kafam daha da rahat bir şekilde OMEN 15 veya Legion 5 alıp bu defteri kapatırdım.

Daha az masrafla alacağı sıfır masaüstü iş görmez, 3 yıl sonra da satarken çok düşük fiyattan gider hocam.

Arkadaşın üç yıl sonra parası olacağı belli değil, yatırım yap falan demişsiniz de ne alaka? Adam bilgisayar kullanmak istiyor.
Parasının olmayacağı da belli değil? Parası varsa alsın yoksa almasın. Ben olsam az masraflı idarelik bi masaüstü alırdım. 3 yıl sonra da duruma göre karar verirdim. Ben yatırım falan yap demedim ayrıca?

Geri
Yukarı