10000 TL laptop önerisi

RX 5500M daha güçlü değil miydi hocam?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
7:45 te başlayan karşılaştırmalar:
BF V (52-62), FarCry(59-70), SoTTR(47-54)

Bu incelemeye bakınca ben de böyle düşünüyorum. %15-20 lik bir fark var ama ne kadar önemli fiyat farkına göre tartışılabilir.

Arkadaşlar 10 bin TL bütçem var ve Lenovo'yu gördüm 2 bin TL artıyor ama daha iyisi yok diyorlar. Bütçe sınırı 10 bin TL. Sizce de en mantıklı o mu?

Sana kendi Laptop'ımı önerebilirim. Zaten önerilmiş fakat ben memnunum kullanıcısı olarak.MSI Bravo 15 A4DDR-243XTR AMD Ryzen 7 4800H 8GB 512GB SSD RX Fiyatı (hepsiburada.com). 9000tl ye almıştım 23 Aralıkta.

Hocam şuanda almayı düşünüyorum, eksi yönlerinden ve artı yönlerinden bahseder misiniz, ya da şikayetçi olduğunuz bir konu var mı ?
Valla usta ilk defa laptop kullanıyorum şuana kadar diyebileceğim bi eksisi yok artısı ne dersen 144hz diyebilirim bu fiyat aralığında genelde 60 veya 120 hz oluyor.Bf1 singleplayer da ultra 60+fps oluyor, multiplayerda low-medium ayarlarda 60 fps civarı oluyor . İşlemci 80 derecenin üstüne çıkmadı baya zorladım.Fifa 20 Ultra 60+fps

Yeni konular

Geri
Yukarı