10000 TL Laptop önerisi

Bana bunları söyleyip ısınma sorunlu model önermende ironik.
Birincisi neredeyse her ince yapılı notebookun soğutma problemleri vardır. İkincisi notebooku önerirken belirttim zaten.
10000TL bütçede bundan daha iyi laptop yok, kesinlikle bu tercih edilmeli.
Türkiye'de olsaydı ilk önereceğim model bu olurdu. Bazı modellerin anakartı sorunlu olduğu için Windows çökme problemleri vs. yaşanıyormuş fakat Legion 5'de olacağını sanmıyorum.

Birincisi neredeyse her ince yapılı notebook'un soğutma problemleri vardır. İkincisi notebook'u önerirken belirttim zaten.

Boş yapmayın.
Siz boş yapıyorsunuz, burada tartışma çıkartmaya gerek yok. Attığınız model ısınan ve throttle yapan bir model, kesinlikle tercih edilmemeli.

Siz boş yapıyorsunuz, burada tartışma çıkartmaya gerek yok. Attığınız model ısınan ve throttle yapan bir model, kesinlikle tercih edilmemeli.
Arkadaşım, zaten soğutmasının düşük olduğunu belirttim. Anlamıyorsunuz galiba.

Hocam siz kendinizle çelişiyorsunuz gidin bir su filan için.
1615320070837.png

---------
1615320089320.png

İyi sosyaller.

Sizin attığınız model için söyledim onları :D
100 dereceye ulaşan bir laptopu neden alsın arkadaş? Mantığı ne? Boş boş öneri yapmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Her şey sıcaklıktan ibaret değil. Önemli olan CPU Frekansının stabil ve yüksek kalması. Ayrıca çoğu model gerekli tweaking yapılmadığı sürece 95-100 Dereceleri görebiliyor.

Monster fanboyları bitti bir de Lenovo fanboyları çıkmış piyasaya, malum arkadaşların istilası altındayız :)

Sizin attığınız model için söyledim onları :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Her şey sıcaklıktan ibaret değil. Önemli olan CPU Frekansının stabil ve yüksek kalması. Ayrıca çoğu model gerekli tweaking yapılmadığı sürece 95-100 Dereceleri görebiliyor.

Monster fanboyları bitti bir de Lenovo fanboyları çıkmış piyasaya, malum arkadaşların istilası altındayız :)
İyi sosyaller demiştiniz. Her neyse, Dell'in gelip 100 derecede çalışması zararlı diyecek hali yok, kendi cihazlarını koruyacaklar tabii. Sizin ama hala inatla Dell önermenizi anlayamıyorum gerçekten, Dell'den fazla savunacaksınız neredeyse. 2 yıl sonra CPU'nun frekansları olması gerekenden düşük olunca bir şey diyemezsiniz ancak. Legion 5, Bravo, IdeaPad gibi alternatifler varken Dell seçilmemeli, seçen mantıklı bir hareket yapmaz. İyi sosyaller :).

Geri
Yukarı