10000 TL laptop önerisi

botstepz

Hectopat
Makaleler
1
Maksimum bütçem 10000 TL. Laptopta oyun oynayacağım ve gündelik kullanımda okul ve benzeri yerlere götürdüğüm de şarjı tatmin etsin yeter. Türkiye piyasasına hakim olduğum için daha çok yurt dışında öneri yaparsanız sevinirim. Bunlarda Amazon Amerika'dan beğendiklerim. Lenovo'nun eksilerini biliyorum ama Omen modelinin tam olarak bilmiyorum bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vergiler ile 13K ya dayanıyor ve 1650 Max-Q var sizce de kötü bir seçim değil mi?
Harika bir seçim değil fakat cihazın bütünlüğü olarak incelemeleri gayet güzel. Şuan piyasada olan çoğu oyunu, en az orta ayarlarda 60 fps civarı oynayabileceğinizi tahmin ediyorum.

Harika bir seçim değil fakat cihazın bütünlüğü olarak incelemeleri gayet güzel. Şu an piyasada olan çoğu oyunu, en az orta ayarlarda 60 FPS civarı oynayabileceğinizi tahmin ediyorum.

Yani attığım modellerde GTX 1660 Ti ve daha kaliteli bir panel varken. 13K'ya RTX 2060'lı model tercih edebilecekken beni pek cezbetmedi.

Maksimum bütçem 10000 TL. Laptopta oyun oynayacağım ve gündelik kullanımda okul ve benzeri yerlere götürdüğüm de şarjı tatmin etsin yeter. Türkiye piyasasına hakim olduğum için daha çok yurt dışında öneri yaparsanız sevinirim. Bunlarda Amazon Amerika'dan beğendiklerim. Lenovo'nun eksilerini biliyorum ama Omen modelinin tam olarak bilmiyorum bilgilendirirseniz sevinirim.

Oyun amaçlı kullanacağım için GTX 1660 Ti'lı bir model tercih etmem daha doğru olmaz mı? RX 5500M hem performans hem de VRAM konusunda beni tatmin etmeyebilir.

@Ramazan Ö @Radeon RX 5500M bir de gözüme bu model çarptı a serisi olduğunu ve aşırı ısınabileceğini biliyorum ama donanımsal olarak beni çok cezbetti. Soğutucu alsam kullanabilir miyim yoksa ne olursa olsun bu modelden uzak mı durmalıyım.

Son düzenleme:
Oyun amaçlı kullanacağım için GTX 1660 Ti'lı bir model tercih etmem daha doğru olmaz mı? RX 5500M hem performans hem de VRAM konusunda beni tatmin etmeyebilir.
@Ramazan Ö @Radeon RX 5500M bir de gözüme bu model çarptı a serisi olduğunu ve aşırı ısınabileceğini biliyorum ama donanımsal olarak beni çok cezbetti. Soğutucu alsam kullanabilir miyim yoksa ne olursa olsun bu modelden uzak mı durmalıyım.

Evet 1660 Ti daha uygun olur.

Satıcı Amazon değil ancak yine de göz atmak lazım diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı