10000 TL laptop önerisi

Isınma sorunlu bir model ve işlemcisi 9. nesil. Alınmaz.
7. Nesil bile günümüz de bayağı yeterli, sen burda 9. nesil kötü diyorsun. Herhalde sen sadece R9 5950X kullanmışsın. Bir i5 650 kullan anla o işlemci kötü mü değil mi diye!

Eki Görüntüle 1065502

Eki Görüntüle 1065503

Eki Görüntüle 1065504

Araştırmadan konuşmayın 2060 ve 2070 arasında diyen arkadaşa selam olsun.

Direkt fanboy olmaya gerek yok ben de AMD sistem kullanıyorum fakat laptoplarda biliyoruz ki AMD'ler ısıınıyor hem işlemcile hem ekran kartları bu yüzden Intel işlemcili ve NVIDIA ekran kartlı notebooklar öneriyorum.

Laptopta AMD'nin ısındığı falan yok, kötü soğutmalı laptoplara bakıp kesin karar vermeyin. Attığınız testler delilin G5 SE modeline ait, throttle yapıp performans düşürmektedir.(CPU 100 GPU 90 derece) dolayısıyla onu baz almak çok yanlış. Alın size Alpha 15 testi.
Performansın nasıl olduğunu göreceksiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

7. Nesil bile günümüz de bayağı yeterli, sen burda 9. nesil kötü diyorsun. Herhalde sen sadece R9 5950X kullanmışsın. Bir i5 650 kullan anla o işlemci kötü mü değil mi diye!
San Andreas bile indirirken tereddüt ettiğim bir bilgisayardan geçtim buna. Lütfen insanların geçmişini bilmeden konuşmayın. 9. Nesil kötü değil, bu bütçede alınmaz. Ayrıca atılan 9. nesilli laptop ısınma sorunlu eğer HP'den bahsediyorsanız.

Laptopta AMD'nin ısındığı falan yok, kötü soğutmalı laptoplara bakıp kesin karar vermeyin. Attığınız testler delilin G5 SE modeline ait, throttle yapıp performans düşürmektedir.(CPU 100 GPU 90 derece) dolayısıyla onu baz almak çok yanlış. Alın size Alpha 15 testi.
Performansın nasıl olduğunu göreceksiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sonunda gelebildiniz hocam.

Bende onu diyorum. Söylediğiniz Laptoplar ile günde 4-5 saat yüksek grafikli oyunlar oynasam (Cyberpunk 2077, GTA 5 gibi) ısınmayacak mı sanki. Bir süreden sonra ısınmaya başlar.
En sorunlu olarak bilinen Abra modeline sahibim. Şansıma ısınma sorunlu denk gelmedi, çok şaşkınım, normalde şanssızımdır bu tip konularda. Bu arada ısınmıyor 5 saat oyun oynamama rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı