10000 TL laptop önerisi

Bütçe
10000
Bu bilgisayarı ben de kullanıyorum. Bu bütçeye daha yüksek FPS alabileceğin bir bilgisayar yok. 8GB RAM alıp çift kanal teknolojisi ile uçarsın.
Hocam gayet güzel model. İçindeki 1650( REFRESH modeli) ortalama 1650Tİ ile aynı güçte zaten. Bu fiyata 1650Tİ satan markalar bu bilgisayarın soğutmasıyla yarışamazlar. Gayet iyi.

Bu bilgisayarı ben de kullanıyorum. Bu bütçeye daha yüksek FPS alabileceğin bir bilgisayar yok. 8 GB RAM alıp çift kanal teknolojisi ile uçarsın.

Hocam gayet güzel model. İçindeki 1650( Refresh modeli) ortalama 1650 Ti ile aynı güçte zaten. Bu fiyata 1650 Ti satan markalar bu bilgisayarın soğutmasıyla yarışamazlar. Gayet iyi.

Peki bilgisayarınızla karşılaştırırsak çünkü ikisi arasında kalmış bulunmaktayım.

Bu bilgisayarı ben de kullanıyorum. Bu bütçeye daha yüksek FPS alabileceğin bir bilgisayar yok. 8GB RAM alıp çift kanal teknolojisi ile uçarsın.

Hocam gayet güzel model. İçindeki 1650( REFRESH modeli) ortalama 1650Tİ ile aynı güçte zaten. Bu fiyata 1650Tİ satan markalar bu bilgisayarın soğutmasıyla yarışamazlar. Gayet iyi.
Ti modelini mi almalıyım yoksa 3050 mi? Ti modeli için kullanıcı deneyimini hiç bir yerde bulamadım, emin olamıyorum bu yüzden.

Geri
Yukarı