10000 TL monitör dahil masaüstü bilgisayar önerisi

Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar. Ben 3 ay gibi bir masaüstü alacağım, 10 bin TL gibi bir bütçem var (monitör de dahil 10K). Bilgisayar olarak hazır sistem alayım diyorum, aklınızda bir bilgisayar varsa veya bulabilirim diyosanız yardım eder misiniz?

Etherium olayları biterse Ryzen 5 3600 , RTX3060 bir sistem toplanabilir. Aynı bütçede bu sistemi toplayacağım ben de. Ama etherium düşmezse kerizliğe luzüm yok gidip gtx ekran kartı da almayalım 10k bütçede...
Kendime şu şekilde düşünmüştüm hocam. Ekran kartını da 4500 gibi bulabilirsek 11'e doğru biraz esneyebilir ama güzel bir sistem oluyor bence.

Etherium olayları biterse Ryzen 5 3600 , RTX3060 bir sistem toplanabilir. Aynı bütçede bu sistemi toplayacağım ben de. Ama etherium düşmezse kerizliğe luzüm yok gidip gtx ekran kartı da almayalım 10k bütçede...
Kendime şu şekilde düşünmüştüm hocam. Ekran kartını da 4500 gibi bulabilirsek 11'e doğru biraz esneyebilir ama güzel bir sistem oluyor bence.
Sistem güzel ama SSD A2000 olursa daha iyi olur. Windows kurulacaksa A2000 daha iyi:

Yeni konular

Geri
Yukarı