10000 TL Monitör Dahil PC Önerisi

Halkey

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Bu (https://www.itopya.com/Eternity-RYZ...DR4-RAM-500GB-SSD-2TB-Disk-Gaming-Bilgisayar/) sistemi almayı düşünüyorum. Sizce nasıl? Bu parayla daha iyi bir sistem alabilir miyim? Ne dersiniz? Açıkçası kendim parçaları birleştirmekten bir miktar korkuyorum. Ama kendim birleştirmeyi de isterim tabi ki içine neyi nasıl koyduğunu biliyorsun. Ama yine de bulaşmak istemedim. Bu sisteme yorumlarınızı bekliyorum. Tavsiye edebileceğiniz, böyle güvenilir sitelerden, hazır sistemler varsa buna benzer görmek isterim. Genellikle oyun için olacak sistem. Arada render da olur ama çok büyük şeyler olmaz. 8000₺ civarı param var. Daha bunun üstüne monitörü de eklersek 10000 liraya kadar bütçem var. İleriye dönük bir sistem istiyorum. Çok ilerde ikinci bir 1080 takabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum bu konuda. Bir de buna uygun 1 ms ve 144 Hz bir monitör önerirseniz çok güzel olur. Şimdiden teşekkürler.

Bilgisayar oyun içinse çok gereksiz bir bütçe, ayrıca verdiğin linkte resimde SLI veya CF'li sistem resmi var. Ancak belirtilmemiş hiç.

Q1.jpg

Dell S2417DG 23.8" 1ms (HDMI+Display) G-Sync WQHD Oyuncu Fiyatı
Bu yeterlidir.

https://www.itopya.com/ASUS-24-ROG-Swift-PG248Q-HDMI-DP-180Hz-Nvidia-G-sync-Gaming-Monitor/ biraz daha para ekleyip bütceye alabilirsin bu monitörü sistem aslında iyi ama biraz daha araştır derim
Teşekkürler.

Bilgisayar oyun içinse çok gereksiz bir bütçe, ayrıca verdiğin linkte resimde SLI veya CF'li sistem resmi var. Ancak belirtilmemiş hiç.
Sitede bu ve benzeri toplama sistemlerde aynı kasa olanların hepsinde aynı resim var. Resim biraz rastgele olmuş.

O fiyata 1080 Ti ile sistem toplanır.
Tavsiye edebileceğiniz 1080 Ti sisteminiz var mı acaba?

Hazır elimde para varken baya iyi bir sistem toplayım diyorum. Uzun zaman gidicek bir sistem. Çünkü bir daha bu kadar bütçe ayıramam bilgisayara. Almışken her şeyi iyi olsun. İleriye dönük ilerde belki SLI yapabileceğim, bütçeme uygun daha iyi bir sistem önerebilir misiniz?

Teşekkürler.

Sitede bu ve benzeri toplama sistemlerde aynı kasa olanların hepsinde aynı resim var. Resim biraz rastgele olmuş.

Tavsiye edebileceğiniz 1080 Ti sisteminiz var mı acaba?

Hazır elimde para varken baya iyi bir sistem toplayım diyorum. Uzun zaman gidicek bir sistem. Çünkü bir daha bu kadar bütçe ayıramam bilgisayara. Almışken her şeyi iyi olsun. İleriye dönük ilerde belki SLI yapabileceğim, bütçeme uygun daha iyi bir sistem önerebilir misiniz?
O zaman 4K monitör ve 1080Tİ olacak. O değil de 1080 Ti fiyatları gerçekten çok uçmuş.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı