10000 TL notebook önerisi

Merküt

Hectopat
Daha fazla  
Bütçe tam olarak belli değil fakat 10.000 TL ve 12.000 TL'yi çok aşmayacak şekilde bir RTX-GTX fark etmeksizin oyun canavarı bir laptop önerir misiniz? 3050'nin 1660'dan daha kötü olduğunu duydum. 3050'li laptop önerisinde bulunmayın lütfen. :) 2060-3060-1660 3'ü arasında kaldım. Bana bu üçünden birini önerir misiniz? Bütçe maksimum 13.000 olsun.

Hocam bence o fiyata iyi bir masaüstü PC toplayabilirsiniz ama sizin tercihiniz :)

Masaüstü maalesef mümkün değil. İlçede yaşadığım için merkez git-gel yapacağım okuldan dolayı. Laptop olması daha makul.

MSI veya ASUS öneriniz yok mudur hocam?

MSI veya ASUS öneriniz yok mudur hocam?
Marka takıntısına gerek yok, attığım laptop da 4x2 RAM dışında gayet iyidir. İlla ki o markalardan olsun istiyorsanız, bunu alıp, kalan bütçeyle RAM'i 16GB yapabilirsiniz:

Marka takıntısına gerek yok, attığım laptop da 4x2 RAM dışında gayet iyidir. İllaki o markalardan olsun istiyorsanız, bunu alıp, kalan bütçeyle RAM'i 16 GB yapabilirsiniz:

Hocam oyun performansı nasıldır ekran kartı hakkında bilgim yok.

Hocam bence o fiyata iyi bir masaüstü pc toplayabilirsiniz ama sizin tercihiniz :)
Konu sahibi başlığa NoteBook yazdıysa bir sebebi olabilir değil mi? Neden yazılmıştır sizce? Akıl yürütebiliyor musunuz? Lütfen çekin gidin şu konudan.

Öneri olarak Monster almamanızı öneriyorum çoğu modeli kasa sıkıntılı ve ısınma problemleri var. Elit ve kaliteli kasa isteyen biriyseniz kesinlikle uzak durun.

Konu sahibi başlığa NoteBook yazdıysa bir sebebi olabilir değil mi? Neden yazılmıştır sizce? Akıl yürütebiliyor musunuz? Lütfen çekin gidin şu konudan.

Öneri olarak Monster almamanızı öneriyorum çoğu modeli kasa sıkıntılı ve ısınma problemleri var. Elit ve kaliteli kasa isteyen biriyseniz kesinlikle uzak durun.

Bilginiz varsa sizden de öneri beklerim hocam :)

Geri
Yukarı