10000 TL oyuncu laptop önerisi

İbram1234

Centipat
Öncelikle merhabalar ilk defa alacağım pek bir bilgim yok sadece oyun oynamak için alıyorum.

Ekran kartı ve işlemci denk bir model olsun istiyorum.

Soğutma problemi yaşatacak bir şey almak istemiyorum.

Sizler benden bilgilisiniz, önerileriniz varsa görmek isterim.
Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tulpar T7 V19.4 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook gayet iyi bir bilgisayar. İleride yükseltme yaparım diyorsanız RAM kısmını 99 TL fazla ödeyerek (1x16) şeklinde 9.915,82 TL ile sipariş verebilirsiniz. Yükseltme yapmayacaksanız seçmeyin Dual-Channel performansını yakalayamazsınız. Sömestr indirimi varken almanızı öneririm. Diğer bilgisayarlardan artısı ise;
Garanti Süresi2 YIL + Ömür Boyu Ücretsiz Bakım Hizmeti
sunmaktadır.

Amazon’dan alırsam tahmini ne zaman elime ulaşır?
Ve gönül rahatlığı ile alınır mı?
Hocam monster malzeme yönünden pek iyi değil diye duydum kullandınız mı ?
Tulpar T7 V19.4 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook gayet iyi bir bilgisayar. İleride yükseltme yaparım diyorsanız RAM kısmını 99 TL fazla ödeyerek (1x16) şeklinde 9.915,82 TL ile sipariş verebilirsiniz. Yükseltme yapmayacaksanız seçmeyin Dual-Channel performansını yakalayamazsınız. Sömestr indirimi varken almanızı öneririm.

Amazon’dan alırsam tahmini ne zaman elime ulaşır?
Ve gönül rahatlığı ile alınır mı?
Hocam monster malzeme yönünden pek iyi değil diye duydum kullandınız mı ?
Şu an Türkiye de güveneceğin tek satıcı Amazon.com.tr yani diğerleri pislik yapıyor. Bu Amerika Amazon değil karışıklık olmasın. Türkiye.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı