10000 TL telefon önerisi

Randro

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 12 Pro almayı düşünüyorum normal ve 5G farklıymış galiba ama 5G olanlar yurt dışı malı olduğu için bu yanlış bilmiyorsam kitlenebiliyormuş para verip açtırıyor muyuz öyle bir şey duymuştum ama yardımcı olursanız sevinirim. Başka telefon önerebilirsiniz hani kasmasın oyun oynamıyorum da. Kendi telefonum Huawei Y7 2019 eskidi gerçekten TikTok'a bile girsem kasıyor girerken. 10 bine kadar bütçem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi Note 12 Pro 5G'nin ithalatçılarının sorun çıkardığını söyleyenler var, onunla uğraşmaktansa main sensörden feragat edip A34 bakabilirsiniz, daha iyi arabirim ve fazladan 2 tane major güncelleme alacak olması gibi avantajları var. Bütçeniz 1,5K esnerse de S20 FE SD alın geçin.

10 bine kadar bütçesi var diye 10bin harcamak zorunda değil. Ben önerdim araştırır kendi beğenirse 4 5 bin cebimde kalsın derse alır.
Evet, performans/fiyat oranı A34'ten daha iyi denilebilir.
M14 kullanıcısıyım bu arada :) Pil rehberinizi ve diğer forumlardaki faydalı bilgileriniz için teşekkür ederim.

Arkadaşlar 12 Pro almayı düşünüyorum normal ve 5G farklıymış galiba ama 5G olanlar yurt dışı malı olduğu için bu yanlış bilmiyorsam kitlenebiliyormuş para verip açtırıyor muyuz öyle bir şey duymuştum ama yardımcı olursanız sevinirim. Başka telefon önerebilirsiniz hani kasmasın oyun oynamıyorum da. Kendi telefonum Huawei Y7 2019 eskidi gerçekten TikTok'a bile girsem kasıyor girerken. 10 bine kadar bütçem var.
Bence 12 pro'ya bakma. A34 ve güncelleme sıkıntı değilse s20 fe öneririm.

Geri
Yukarı