10000 TL telefon tavsiyesi

Yurtdışı kayıtlı telefon araştırın. Bu fiyata TR'den telefon almak mantıklı olmaz

Yurt dışı almak çok daha faydalı olur, ancak Türkiye olsun derseniz buna bakabilirsiniz.
Sahibindende piyasadan çok daha ucuza satılan sıfır telefonlar Yurtdışı kayıtlı oluyor sanırım. Eğer bu şekilde telefonu alırsam bir sıkıntı yaşar mıyım?

Sahibindende piyasadan çok daha ucuza satılan sıfır telefonlar yurt dışı kayıtlı oluyor sanırım. Eğer bu şekilde telefonu alırsam bir sıkıntı yaşar mıyım?
Evet yurt dışından getirilip Türkiye'de IMEI atıyorlar, telefonlar orijinal olduğu için zaten donanımsal veya yazılımsal bir sorun yaşamazsınız. Sadece garantileri 1yıl diye biliyorum onu da mağaza veriyor. Her türlü işinizi görecektir.

Evet yurt dışından getirilip Türkiye'de IMEI atıyorlar, telefonlar orijinal olduğu için zaten donanımsal veya yazılımsal bir sorun yaşamazsınız. Sadece garantileri 1yıl diye biliyorum onu da mağaza veriyor. Her türlü işinizi görecektir.
Tamamdır teşekkürler. Bu şekilde almak çok aklıma yattı açıkçası.

Garanti işi zor. Garantili yurtdışı cihaz bulamazsınız. Sadece telefon ilk açıldığında sorun yoksa ileride de sorun olmaz diyebilirim. Tabi ki telefonu kötü kullanırsanız arıza çıkarabilir. Burada da garantiye işiniz düşebilir.
Yurtdışı bir cihazı yaklaşık 3 senedir kullanıyorum. Temiz kullandığım için sorun yaşamadım. Yakında bataryasını değiştirip kullanmaya devam edeceğim.
IMEI konusunu iyi araştırın. Evde kullanmadığınız eski bir telefon varsa onun IMEI numarasını yeni alacağınız telefona işletirseniz sizin için daha iyi olur. İleride IMEI klonlama sorunu olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı