10000 TL ve civarı laptop tavsiyesi

Bütçe
10000

hEgemen

Hectopat
Daha fazla  
Ablam bu sene üniversiteye başladı ve bölümünden dolayı bir bilgisayar alması lazım. Yazılım odaklı olarak kullanacak ancak arada sırada oyunda oynamak istiyor. Mümkünse batarya ömrü de önemli açıkçası ablam çok fazla oyun oynayan bir insan değil oyunları da çok bilmiyor aşırı yüksek seviye oyunlar oynamaz. Valorant LoL vs. tarzı oyunlar oynayacağını düşünüyorum bir de mümkünse uygun fiyatlı bir laptop çantası tavsiye edebilir misiniz? Laptop çantası fiyatlarını bilmediğim için bütçe belirtemiyorum ama pahalı bir şey olmasın ortalama bir çanta olsun yeter.

Ablam bu sene üniversiteye başladı ve bölümünden dolayı bir bilgisayar alması lazım. Yazılım odaklı olarak kullanacak ancak arada sırada oyunda oynamak istiyor. Mümkünse batarya ömrü de önemli açıkçası ablam çok fazla oyun oynayan bir insan değil oyunları da çok bilmiyor aşırı yüksek seviye oyunlar oynamaz. Valorant LoL vs. tarzı oyunlar oynayacağını düşünüyorum bir de mümkünse uygun fiyatlı bir laptop çantası tavsiye edebilir misiniz? Laptop çantası fiyatlarını bilmediğim için bütçe belirtemiyorum ama pahalı bir şey olmasın ortalama bir çanta olsun yeter.

10.000 TL'ye bu kriterlerde güzel bir şey yok hocam.

10.000 TL'ye bu kriterlerde güzel bir şey yok hocam.

Ne yazık ki biliyorum ancak bu fiyata bulabileceğim laptoplar nedir zaten dediğim gibi üst düzey bir oyun performansına gerek yok Valorant'ı falan 60 FPS oynatsa bile yeter eğer 15000 20000 TL falan civarında öneriniz varsa sorabilirim ablama bütçeyi ben belirlemediğim için kesin bir şey diyemiyorum.

En uygun fiyatlı bunu buldum. Valorant gibi basit oyunları rahat oynatır. RAM'i 16 GB olması da büyük bir artı.

Bu iki ürün hakkında bir bilginiz var mı hocam laptoplardan çok anlamıyorum o yüzden merak ediyorum.

Bu iki ürün hakkında bir bilginiz var mı hocam laptoplardan çok anlamıyorum o yüzden merak ediyorum.
i5 1135G7 işlemcili model güzel bir laptop. Ryzen 5 7520u işlemci başarılı bir işlemci değil o yüzden bütçenizde o işlemciyi elemenizi öneririm. Zaten bu bütçede APU laptoplara bakacağımız için bizim işimiz işlemci ile.

Benim attığım laptop ile sizin attığınız Amazon'da ki laptop arasında 2-3 bin TL arası bir fark oluşuyor. Benim attığım laptopta ki işlemci bu fiyat bandında alabileceğiniz en iyi işlemcidir. 2-3 bin TL fark olsa da benim attığım laptopta 16 GB Ram ve 512GB SSD var. Günümüzde 8 GB Ram kullanılmamalı diye düşünüyorum.

Eğer bütçeniz benim attığım laptopa çıkıyorsa benim attığım laptopu öneririm arada ki fiyat farkına değer. Eğer o bütçeye kadar çıkamıyorsanız sizin attığınız Amazon'da ki Acer laptop'da güzel bir laptop.

i5 1135G7 işlemcili model güzel bir laptop. Ryzen 5 7520u işlemci başarılı bir işlemci değil o yüzden bütçenizde o işlemciyi elemenizi öneririm. Zaten bu bütçede APU laptoplara bakacağımız için bizim işimiz işlemci ile.

Benim attığım laptop ile sizin attığınız Amazon'daki laptop arasında 2-3 bin TL arası bir fark oluşuyor. Benim attığım laptopta ki işlemci bu fiyat bandında alabileceğiniz en iyi işlemcidir. 2-3 bin TL fark olsa da benim attığım laptopta 16 GB RAM ve 512 GB SSD var. Günümüzde 8 GB RAM kullanılmamalı diye düşünüyorum.

Eğer bütçeniz benim attığım laptopa çıkıyorsa benim attığım laptopu öneririm arada ki fiyat farkına değer. Eğer o bütçeye kadar çıkamıyorsanız sizin attığınız Amazon'daki Acer Laptop'da güzel bir laptop.

Anladım hocam teşekkür ederim bu iki laptopu göz önünde bulunduracağım Ryzen 7520u lu sistemi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda gördüğüm için ilgimi çekmişti. Bir de PTT AVM satıcılarına güvenmede sorun olur mu daha önceden hiç sipariş vermedim ama çok fazla sahte Apple şarj cihazı gördüm sitede.

Anladım hocam teşekkür ederim bu iki laptopu göz önünde bulunduracağım Ryzen 7520u lu sistemi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu videoda gördüğüm için ilgimi çekmişti. Bir de PTT AVM satıcılarına güvenmede sorun olur mu daha önceden hiç sipariş vermedim ama çok fazla sahte Apple şarj cihazı gördüm sitede.
Eğer önerilmiş bir satıcı ve ürünse sıkıntı yok. Ama rastgele gördüyseniz çok da önermem.

Attığım laptop'un satıcı firması "Elmacık". Bu firma Teknosa gibi birçok yerde de satış yapıyor diye biliyorum. Yani sağlam satıcıdır bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Attığım laptopun satıcı firması "elmacık". Bu firma Teknosa gibi birçok yerde de satış yapıyor diye biliyorum. Yani sağlam satıcıdır bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Anladım teşekkür ederim ürünün HP garantisi de oluyor değil mi satıcı ile alakam olmaz eğer garantiye yollamam gerekirse?

Geri
Yukarı