10000 TL ve üstü telefon tavsiyesi

IOS tarafı ilgimi çekiyor bayadır zaten, Androidlerin ömrü kısa geliyor bana. Örneğin 3 yıllık Redmi Note 7'im kasmadan, ısınmadan dolayı kullanılmaz durumda şu an fakat yıllardır Iphone 7 kullanan insanlar tanıyorum. Tek soru işaretim Youtube Vanced gibi modlu uygulama kullanmayı seviyorum, IOS'da bu imkan olmayacak.
Papara kart ile youtube 5tl spotify öğrenci hesabıyla 5 normal hesapla 10 tl netflixde aldığını düşünürsek o da 20tl indirimli geliyor 40tl yani.Toplam 50-60tl ile yapabilirsin bunları.

2. El iPhone alırsam dikkat etmem gerekenler ne oluyor tam olarak? Gördüğüm kadarıyla çok fazla yurtdışı cihaz var.
İmei numarası kontrolü ekran ve kamera kontrolü pil sağlığı ve orjinal pil mi ona bak face id veya parmak okuyucu değişmiş ise çalışmaz ve yurtiçi cihazı olması

2. El iPhone alırsam dikkat etmem gerekenler ne oluyor tam olarak? Gördüğüm kadarıyla çok fazla yurtdışı cihaz var.
IMEI numarasını internetten kontrol edin çıkan cihazla elinizdeki cihaz uyuşuyor mu diye ve kamera kontrolü içinde beyaz bir yüzeye tutun beyaz yüzeyde sararma olursa %80 değişmiştir kamerası (güneş ışıklı bir ortamda deneyin yada beyaz ışıklı).

Geri
Yukarı