10000 TL'ye akıllı saat önerisi

KuzgunXer

Femtopat
Daha fazla  
10 bin TL'nin altında F/P güzel şık gözüken pili iyi bir süre giden bir akıllı saat lazım. Telefon olarak S24 Ultra kullanıyorum.

Samsung kullandığın için Samsung Watch 6 / Watch 6 Classic alman iyi olacaktır ama pil olarak üzebilir.
Huawei pil konusunda daha iyi, pil konusu için Huawei bakabilirsin diye düşünüyorum.

Pili iyi giden mi? Kesinlikle ikinci elde Garmin Fenix 7 ara bul. Cagri yanitlama vs yok ama pili haftalarca gider. Cagri yanitlama olsun telefon gibi olsun istiyorsan Galaxy Watch 7 yi beklemeni tavsiye ederim. Acelen varsa, Watch 6 Classic en son cikan ve en son ozelliklere sahip en gelismis Samsung saati. Pili maksimum 1.5-2 gun gider. Pil cok onemli ama telefon gibi akilli saat olsun diyorsan Galaxy Watch 5 Proya bakabilirsin onun pili 3 4 gun gider.

Bende su an Walaxy Watch 4 Classic 46mm var ve 1 gun 14 saat kalan sure yaziyor. 38 saat eder. Kendim 100den 0 a gps wifi always on display bir kac saat acik sekilde kullandigimda 23 saat 44 dakika gibi bir sure aldim ve sure sonunda kapandi. Guc tasarrufu acsaydim ve wifi gps always on display kapatsaydim 36 38 saat giderdi. Ona gore hesabini yaparsin Watch 6 classic ve 5 pro icin.

Geri
Yukarı