10000 TL'ye Ekran Kartı Tavsiyesi

Bütçe
10000
Ti modeli daha iyi zaten hocam benim dediğim RX 6900 XT ile 3080 Ti'ın çok farkı yok 3080 ile ise 15 FPS falan fark var.
Bu kart alınır mı? Eaglelar soğutma sorunu yaşıyor diye duydum. 1.5 sene kullanılmış. Daha ne kadar ömrü var? Test ederken nelere dikkat etmeliyim? Kaç derece olmalı vesaire.

Reis bir sorum var bu kart neden çoğu yerde stoku yok ve stoku olan yerlerde +40000TL fiyatı?
Alacağım da güven problemim var sarı siteye.

Stoku kalamamıştır hocam ve yeni seri geldiği için stok gelmeyecektir bir de Param Güvende ile test edip alsanız çok bir sorun olmaz.

Şuan 3080ti ile 6900xt arasındayım. İkisi de ikinci el ama ikinci el ekran kartı alırken önemli detayları anlatan kimse yok. Adamlar mining çıkması kartı kakalayacaklar diye tedirginim. Bir de 6900xt sadece Sapphire markası varken 3080 ti gigabyte, palit, onu, Asus, MSI var. Hangisi daha iyi direkt bu markaların modellerinin hiyerarşisi yok mu bir yerde. Çoğu yerde pny gibi markaların kartının performansı yok. MSI 3080ti ventus 3x al veya Asus tuf Radeon 6900xt al gibi emin bir şey duymak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı