10000 TL'ye Ekran Kartı Tavsiyesi

Bütçe
10000

Shawenty

Centipat
Daha fazla  
Özellikler: Ryzen 5 5600 CPU, 16GBX1 G.Skill Ripjaws 3200MHz, ASUS Prime B450M-A II anakart. (RAM'in aynısını alıp 32 yapacağım.)
Bilgisayarda Unity, Unreal Engine 5, Blender gibi ağır programları kullanacağım ve yüksek grafikli hikaye oyunlarında da takılmasın istiyorum. RDR2, MGS5, Devil May Cry, Kingdom Come: Deliverance vesaire kastırmadan orta-yüksek grafiklerde oynamak istiyorum. Bütçe biraz esneyebilir, ikinci el piyasasından ürün önerebilirsiniz. İlla NVIDIA olacak gibi bir tribim yok, Palit, Zotac gibi kartlar da olabilir ama Game Booster gibi cacık markaları istemiyorum. Birden çok kartı önerebilirsiniz. Bütçenin tamamını kullanmanıza gerek yok, işimi görsün yeterli. 11 bine F/P beni uçuracak bir şey de önerebilirsiniz size kalmış :D Sistemim ve kullanım amacıma uygun, F/P önerilerinize açığım.

Sahibindende sıfır 6900XT ya da 3080 falan bulabilirsiniz o fiyata.

Evet 2k yüksek ayarlarda hiçbir sorun çıkarmaz.
Monitörüm şu: ViewSonic VX2718-PC-MHD 27 inç 165 Hz 1500R Kavisli Oyuncu Monitörü - ViewSonic Türkiye
Sanırım uymuyor, yanılıyor muyum?
Sahibindende sıfır 6900XT ya da 3080 falan bulabilirsiniz o fiyata.
İşlemcime ve monitörüme uygun mu dediğiniz kartlar? Monitörü yazmayı unutmuşum pardon.
Bu arada dlss çok güzel bir teknoloji ama amd kartlar fiyat ve soğutma olarak daha iyi gibi gördüm. Aynı fiyattaki nvidia kartlardan çok fps veriyor dlss açık olmasına rağmen. Amd tarafına kayıyorum biraz. Sadece yazılım sorunu mu ne varmış anlamadım?

Yeni konular

Geri
Yukarı